Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Články
  • Zdravie
  • Neuveriteľné! 9 typov bolestí, ktoré sú priamo spojené s Vaším emocionálnym stavom. Po prečítaní tohto článku budete vedieť, čo je skutočnou príčinou!

Neuveriteľné! 9 typov bolestí, ktoré sú priamo spojené s Vaším emocionálnym stavom. Po prečítaní tohto článku budete vedieť, čo je skutočnou príčinou!

reklama:
Fb 5.jpg

Mnoho odborníkov súhlasí s tým, že fyzická bolesť je spojená s naším emocionálnym stavom. Niekedy je život ťažký a negatívne emócie, ktorých sme plní, môžu mať vplyv na naše fyzické zdravie. Konvenčné lekárstvo samozrejme popiera tento odkaz, ale počúva tomu, čo sa Vaše telo snaží povedať. Jedine tak možno pochopiť, aké problémy vás trápia pravdepodobne najviac, a v dôsledku toho je začať riešiť.

Tu uvádzame 9 typov bolestí spojených s rôznymi emocionálnymi stavmi!

01 12.jpg

Bolesti krčnej chrbtice

Bolesť krku je zvyčajne spojená s neschopnosťou odpustiť sebe samému, alebo ostatným. Ak chcete tejto problém vyriešiť, stačí sa naučiť odpúšťať.

BOLESŤ hlavy

Bolesť hlavy je zvyčajne spojená so stresom. Naučte sa uvoľniť po dlhom dni v práci a povedzte bolestiam hlavy raz navždy zbohom.

BOLESŤ hornej časti chrbta

Nedostatok emočné podpory môže určite spôsobiť bolesti v hornej časti chrbta. Ľudia, ktorí trpia touto bolesťou, sa cíti nežiaduce, takže ak ste slobodní, mali by ste ísť na rande.

BOLESŤ spodnej časti chrbta

Bolesť v dolnej časti chrbta je zvyčajne spojená s obavami z peňazí. Snažte sa požiadať o navýšenie peňazí, alebo si zožeňte finančného poradcu, aby ste znížili svoje výdavky.

BOLESŤ ramien

Bolesť v ramenách zvyčajne znamená, že nosíte nejakú záťaž. Snažte sa neniesť váhu sveta na svojich ramenách! Tým sa zníži bolesť a pomôže Vám to oveľa lepšie fungovať.

BOLESŤ lakťov

Bolesť v lakťoch súvisí s odolnosťou proti zmenám. Niekedy je zmena lepšie, pretože zlepší Váš pohľad na život.

BOLESŤ v bokoch

Bolesť v bokoch znamená, že sa príliš bojíte pohybovať a odolávate zmenám.

BOLESŤ kolien

Bolesť v kolenách znamená, že máte veľké ego a príliš si o svojej osobe myslíte. Iste, trochu ega je v poriadku, ale pokúšajte sa byť pokorní a až tak veľmi nesúdiť.

BOLESŤ v rukách

Uzavretie sa svetu môže spôsobiť bolesť vo Vašich rukách. Urobte si preto nových priateľov, alebo choďte na obed so spolupracovníkmi. Táto nová spojenie Vám pomôžu sa zbaviť bolesti a emocionálne záťaže.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 11. novembra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.