Nájdeš psa medzi kravami do 10 sekúnd? Ak áno, patríš k výnimočným ľuďom! Si medzi nimi?

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nájdeš psa medzi kravami do 10 sekúnd? Ak áno, patríš k výnimočným ľuďom! Si medzi nimi?

reklama:

Majster kamufláží z Maďarska

Autor týchto obrázkov, maďarský umelec Dudolf, je majster kamufláže a dokázal už mnohé. Tak treba schoval vajcia medzi zajace, vajíčko sa srdiečkom medzi vajíčkami bez srdiečka alebo žabu medzi hromadou zeleného lístia a mnoho ďalších.

Vo svojej tvorbe sa nezastavil ani počas karanténnych opatrení kvôli pandémiu koronavírusu. Naopak, počas tejto doby má na svoju tvorbu najviac času, a preto obšťastňuje svet jednou obrázkovou hádankou za druhou, ktoré sa vždy veľmi rýchlo stávajú hitom internetu a zakaždým majú tisíce až státisíce zdieľaní. Bez preháňania tak možno označiť Dudolfa, vlastným menom Gergely Dudáš, za jedného z najúspešnejších súčasných umelcov sveta. Tentoraz došlo práve na psa medzi kravami. Hoci je Dudolf umelec z bývalého východného bloku, jeho tvorba pravidelne dobýva aj anglosaský západný svet. Na území Spojených štátov amerických dokonca v spolupráci s veľmi obľúbenou a predávanou autorkou detských kníh Beth Ferry z New Jersey.

A tu už je sľúbené správne riešenie:

001.jpg
reklama:
001.jpg

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 6. mája 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.