Možno ste prekonali koronavírus a nemáte o tom ani tušenie!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Možno ste prekonali koronavírus a nemáte o tom ani tušenie!

reklama:
Koronavírus
Koronavíruswww.gettyimages.com

Zmena farby nôh a chodidiel

U niektorých pacientov s koronavírusom si lekári všimli ružových a fialových škvŕn na prstoch. Svrbenie a bolestivé škvrny sú najčastejšie u detí a mladých dospelých. Ak niečo podobné spozorujete, je vhodné navštíviť lekára. Aj keby nešlo o koronavírus, môže sa jednať o iné závažné ochorenie.

Problémy so zrakom

Zápal spojiviek nie je medzi očnými chorobami neobvyklý. Je síce nepríjemný, ale pri správnej liečbe ho možno rýchlo vyliečiť. Ak ste zápal spojiviek riešili v poslednom čase, môže to tiež znamenať, že máte alebo ste mali koronavírus.

K téme:

Zažívacie ťažkosti

Polovica pacientov s diagnostikovaným koronavírusom sa sťažovala aj na hnačku alebo nevoľnosť. Trápilo ich predovšetkým pálenie záhy alebo nadúvanie.

Koža ako ukazovateľ zdravia

Koža často odhaľuje rôzne ochorenia. Červenkasté, ružovkasté hrboľčeky ako osýpky a vyčnievajúce červené škvrny ako žihľavka môžu tiež naznačovať infekciu koronavírusom.

VIAC K TÉME KORONAVÍRUS TU

reklama:
Koronavírus

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 23. novembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.