Moje umývadlo a vaňa boli často upchaté a nepomáhalo nič. Potom prišla moja babička s týmto účinným babským receptom

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Moje umývadlo a vaňa boli často upchaté a nepomáhalo nič. Potom prišla moja babička s týmto účinným babským receptom

reklama:
umývadlo
umývadlowww.gettyimages.com

Budeme potrebovať

  • 200 g prášku do pečiva
  • 200 g kuchynskej soli
  • 150 ml octu
  • vodu

Ako na to

Pripravíme si nejakú nádobu (hrnček alebo misku), v ktorej dôkladne zmiešame prášok do pečiva a kuchynskú soľ. Túto práškovú zmes následne postupne sypte do odpadu, ktorý chcete zbaviť nečistôt. Teraz si zohrejte ocot a vlejte ho do odpadu. Ocot vylievajte pomaly a postupne. Vďaka chemickým reakciám začne zmes peniť. Posledným krokom je nechať zovrieť vodu v kanvici. Horúcu vodu potom pomaly a postupne vylievame do odtoku. Vďaka tomuto overenému receptu sa nečistoty v odtoku rozpustia a odplavia. Zloženie tohto domáceho prášku na čistenie je dostatočne silné, aby rozpustilo usadeniny, ale zároveň nijako nepoškodzuje odtokové rúry. Tento spôsob je rýchly, jednoduchý a účinný a vaše umývadlo alebo vaňa budú opäť čisté bez akejkoľvek veľkej námahy.

reklama:
umývadlo

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 19. mája 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.