Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Močenie v sprche je možno nechutné, ale má to svoje obrovské výhody, ktoré vás zaručene prekvapia

reklama:
sprcha
sprchawww.gettyimages.com

Vymočili ste sa niekedy v sprche a mali ste pocit, že robíte zlú vec? Pokiaľ áno, rozhodne taký pocit už mať nemusíte.

Ľudí môžeme rozdeliť do dvoch skupín a to na ľudí, ktorí cikajú v sprche a na ľudí, ktorí v sprche necikajú. Je samozrejmé, že mnoho ľudí sa k tomu ani neprizná. Niektorí to robia a príde im to úplne normálne, iní to nerobia a odsudzujú tých, ktorí v sprche močia. Navyše tento čin berú za nechutný a nechápu, ako to vôbec niekto môže robiť. Dnes zistíme, či je to naozaj nechutné. Zistíme, koľko ľudí v sprche vlastne močí a prečo to robia.

Močenie je úplne normálna ľudská činnosť a ľudí, ktorí sa v sprche vymočili, je naozaj vysoké percento. Pokiaľ aj vy v sprche močíte, rozhodne sa nemáte za čo hanbiť. Močiť v sprche totiž nie je vôbec zlý čin, je totiž ľudstvu prospešný. Zistila to nedávna štúdia, ktorá prišla s výsledkom, že močením v sprche pomáha človek zlepšiť životné prostredie. A teraz vám vysvetlíme prečo.

Pokiaľ sa vymočíte do záchodu, spláchnutím spotrebujete približne 6 litrov vody. Na záchod chodí človek približne 5-10x denne, čo je 30-60 litrov vody denne na jedného jediného človeka! Pokiaľ sa človek aspoň raz denne vymočí v sprche, ušetrí tak 6 litrov vody denne! Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí močia v sprche a ľudia, ktorí to nerobia vás odsudzujú, povedzte im o tomto fakte. Rozhodne sa nemáte za čo hanbiť.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 16. decembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.