Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • zaujímavosti
  • Matku prebudilo štekanie psa a netušila, prečo to tak je! Keď vstúpila do izby svojho syna, bola v šoku! To čo videla, jej doslova vyrazilo dych.

Matku prebudilo štekanie psa a netušila, prečo to tak je! Keď vstúpila do izby svojho syna, bola v šoku! To čo videla, jej doslova vyrazilo dych.

reklama:
Fb 94.jpg

Rodina Natallových je typická americká rodina s mamou, otcom, synom a psom. Ako to tak býva, skutočnosť je o niečo komplikovanejšia. Ich syn trpí cukrovkou 1. typu, ktorá mu bola diagnostikovaná, keď mu boli dva roky. Pri tejto poruche je životne dôležité pravidelne sledovať hladinu cukru v krvi a každá odchýlka od normálneho stavu môže spôsobiť vážne problémy aj smrť. Preto si rodina k chlapcovi zaobstarala špeciálne vycvičeného psa, ktorý svojím jemným čuchom rozozná, kedy hladina krvného cukru u postihnutej osoby klesá a včas na to upozorní. A to chlapcovi zachránilo život.

01 26.jpg

Pes, labrador menom Jedi, sprevádza chlapca úplne všade a zostáva s ním aj počas spánku. Ak by sa chlapcovo zdravie dostalo do ohrozenia, je Jedi kedykoľvek pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd zasiahnuť.

To sa stalo práve pred nedávnom. V noci, keď celá rodina pokojne spala, Jedi začal hlasno štekať. Chlapcova matka sa prebudila vo chvíli, keď jej pes štekal takmer priamo do tváre. Rozospatá žena tomu ale nevenovala pozornosť a snažila sa psa upokojiť a odohnať.

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 24. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.