Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Materské znamienka a ich smutný význam. Vraj popisujú smrť z minulého života

reklama:
znamienko
znamienkowww.gettyimages.com

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo vlastne máme materské znamienka a čo v skutočnosti znamenajú? Či už ide o legendu, strašidelnú pravdu. Často sa hovorí o tom, že materské znamienka hovoria veľa o tom, ako sme v minulých životoch zomreli.

Zatiaľ čo niektorí jedinci im nepridávajú žiadny význam a ďalší zase berú materské znamienko za znamienko krásy, niektorí tvrdia, že ide o akúsi stopu z dávnych čias. Údajne majú materské znamienka dosť prezradiť o tom, ako sme v minulých životoch zomreli.

Máte materské znamienko? Pokiaľ áno, má prezrádzať dosť vecí, ktoré sú spojené s vašim minulým životom. Nielen, že poukazujú na najrôznejšie zranenia z minulých životov, ale mohli by tiež prezrádzať, akým spôsobom ste zomreli. Tí, ktorí znamienka nemajú, umreli podľa starej legendy prirodzenou smrťou. Naopak tí, ktorí znamienko majú, zomreli napríklad pri nehode alebo cudzom zavinením.

Stará legenda hovorí, že pokiaľ vaše znamienko tvarom pripomína ovál a je tenké, je pravdepodobné, že ste v minulom živote boli zavraždení nožom. Ak je malinké a okrúhle, môže ísť o stopu po guľke. Naopak veľké znamienka najrôznejších farieb a tvarov môžu prezrádzať, že ste zomreli napríklad pri požiari alebo autonehode.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 28. februára 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.