Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Má na vás niekto negatívny vplyv, ohovára vás? Máme pre vás fungujúci recept

reklama:
žena
ženawww.gettyimages.com

Na svete sa nachádza mnoho nešťastných ľudí, ktorí sa so svojím životom neuberajú tým správnym smerom. Nepracujú na svojom šťastí a radšej závidia tým úspešnejším alebo sa im dokonca pokúsia ublížiť. Toto je spôsob, podľa ktorého sa dozviete, či sa toto nešťastie netýka aj vás.

Potrebujete

  • pohár
  • vodu
  • 2 zápalky

Overenie

Pred tým ako začnete, relaxujte a vneste do seba pokoj. Spýtajte sa: „Sú vo mne stopy cudzorodej sily?“.

  1.  Držte zápalku vo vzdialenosti približne 4-5 cm od povrchu vody v pohári presne v strede.
  2.  Zatvorte oči a položte si rovnakú otázku. Nechajte zápalku spadnúť do vody.
  3.  Po tom, ako sa hodená zápalka prestane pohybovať, opakujte celý proces ešte raz.

Zápalky zaujmú určitú pozíciu, z ktorej sa dá určiť, či sa aj vo vás nachádza zlá energia. Často sú to tri základne rozmiestnenia, nedostatočný kontakt medzi nimi, dotyk alebo prekríženie. Každá z tejto kombinácie so sebou nesie špecifickú informáciu.

Najlepší je pre vás ten prípad, keď sa zápalky vôbec nedotýkajú. Táto pozícia hovorí, že vaša vnútorná energia nie je nijako ovplyvňovaná vonkajšou mocou a starosti či bolesti majú čisto iba fyzický charakter. Ak máte nejakým spôsobom podlomené zdravie, treba užívať lieky, piť bylinkové čaje a venovať sa fyzickej aktivite.

Dotyk zápaliek znamená, že ste pod vplyvom energie alebo sa na vás niekto uhrančivo pozrel. Mohli ste k tomu dôjsť vo verejnej doprave, počas hádky s rodinou či priateľmi, pri státí v dlhom rade plnom nervóznych ľudí a v podobných situáciách.

Prekríženie zápaliek hovorí o úmyselnom vyvolaní poškodenia. Namiesto dotyku a prekríženia zápaliek vám naznačí energetické centrum, ktoré prešlo  z najintenzívnejšieho útoku zo strany nepriateľa. Na určenie tohto stredu je potrebné si vizuálne rozdeliť jednu zápalku na 6 častí a pozrieť sa, ktorá časť zápalky sa so svojím koncom dotýka druhej (celej) zápalky.

Úroveň vplyvu

1. úroveň

Ide o poruchu energetického centra vitality. Niekto sa snaží okradnúť vás o túžbu žiť. Čo sa týka vašich vnútorných orgánov, môžu byť napadnuté reprodukčné orgány a obličky.

2. úroveň

Tu už hovoríme o napadnutí centra sexuálneho styku. V tele sa toto zasiahnutie prejavuje v zlej funkcii hrubého čreva, pohlavných orgánov, močového mechúra a cievach dolných končatín.

3. úroveň

Má vplyv na vaše postavenie v spoločnosti. Niekto sa snaží zničiť vašu autoritu, zakázať vám kontaktovať sa s druhými ľuďmi a radšej vás nechávajú osamote. Pri zasiahnutí tohto centra, sa často objavujú žalúdočné vredy, ochorenie pečene, žlčníka, tenkého čreva alebo pankreasu.

4. úroveň

Táto úroveň sa týka srdcového centra a ovplyvňuje aj svet lásky. Jedná sa o zničenie rovnováhy vo vašom živote a chápaní sveta. Človek sa nedokáže tešiť zo života, nedarí sa mu správne vybrať si partnera či priateľov a podpory od ostatných sa nedočká. V oblasti zdravia je ohrozené srdce, kardiovaskulárny systém a narušené imunitné funkcie.

5.úroveň

Ste človek, ktorý je imúnny voči vonkajším vplyvom a nepotrebujete vedieť všetko, čo sa na tomto svete deje. Môžete trpieť ochorením pľúc, priedušiek, hltana alebo štítnej žľazy.

6. úroveň

Niekto cudzí sa snaží do vášho podvedomia vložiť svoj spôsob zmýšľania a plán na plnenie cieľov. Všetky vaše sily sú zbytočné a vaša snaha vychádza nazmar. V oblasti zdravia môže trpieť váš mozog a miecha, celkový nervový systém, regulácia hormonálneho metabolizmu a metabolizmu látok.

Vďaka tejto metóde zistíte, či vo vašom živote existujú ľudia, ktorí vám dokážu pokaziť spolužitie na planéte. Veľmi často sa nám totiž stávajú nepríjemné situácie a zažívame ťažké obdobie, ktoré ani nezávisí od našich činov či pasivity.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 14. júna 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.