Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia s touto farbou očí podliehajú alkoholizmu najčastejšie. Patríte medzi nich aj vy?

reklama:
alkoholik
alkoholikwww.gettyimages.com

A máme tu ďalší z vedeckých prieskumov, vďaka ktorému sa dozvieme, ktorí ľudia majú najbližšie k alkoholizmu. Vďaka vedeckým výskumom a štúdiám sa často môžeme dozvedieť veľmi zaujímavé veci. Vďaka tomu, ktorý vám predstavíme dnes, sa dozviete, ktorí ľudia majú najbližšie k alkoholizmu. Dozvieme sa to vďaka farbe očí danej osoby. Napadlo by vás niekedy, že farba vašich očí môže súvisieť s tým, či podľahnete alkoholizmu?

Vedci totiž nedávno zistili, že alkoholizmus a farba očí spolu skutočne súvisia. Vedci zistili, že gény, ktoré rozhodujú o farbe našich očí, zároveň ovplyvňujú tendenciu podľahnúť alkoholizmu. A tak na základe tejto skutočnosti vedci vykonali štúdiu. Zistili, že ľudia s modrými očami podliehajú najčastejšie alkoholu.

Vedci zistili, že najväčšie percento ľudí trpiacich alkoholizmom má práve modré oči. Najmenšiu šancu na prepadnutie alkoholizmu majú ľudia s hnedými očami. U nich sa závislosť na alkohole prejavuje najmenej. Ľudia, ktorí majú oči zelené, sú akýmsi zlatým stredom.

Vedci sa domnievajú, že toto zistenie by mohlo pomôcť v oblasti prevencie pred závislosťou na alkohole. Odporúčajú totiž ľuďom s modrými očami, aby sa od alkoholu radšej držali ďalej. A čo vy? Akú farbu očí máte vy? Pokiaľ máte oči modré, dajte si radšej pred alkoholom pozor a pite jedine s mierou. To isté ale platí aj pre ľudí s inou farbou očí ako modrou.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 16. decembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.