Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Len schizofrenik a génius dokážu odpovedať na tieto tri otázky. Ako ste na tom vy?

reklama:
schizofrénia
schizofréniawww.gettyimages.com

Internet je plný rôznych testov na to, aby ste mohli o sebe zistiť kým vlastne ste. Jedným z takýchto testov je aj tento. Nájdete v ňom tri otázky, na ktoré údajne dokáže odpovedať len schizofrenik alebo génius. Ste jedným z nich? Nasledujúca trojica otázok je používaná v psychológii na celom svete a odborníci podľa vašich odpovedí na ne dokážu okamžite určiť, či ste génius alebo schizofrenik. Ste pripravení dozvedieť sa o sebe viac? Ak áno, odpovedzte si nasledujúce tri otázky.

1.Čo majú spoločné kanvica a parník?

test
testyoutube.com

2. Čo majú spoločné závodné auto a tornádo?

auto, tornádo
auto, tornádoyoutube.com

3. Čo ma spoločné topánka a ceruzka?

topánka, ceruzka
topánka, ceruzkayoutube.com

Tí z vás, ktorí nedokázali odpovedať ani na jednu z vyššie uvedených otázok sa nemajú čoho obávať, ale naopak tí, ktorí premýšľali nad tým a hľadali spojenie medzi vecami, ktoré spolu absolútne nesúvisia, môžu mať sklony k psychickým poruchám. Tento druh testovania sa využíva po svete pod názvom „metóda kontrapozície“ a jeho účelom je testovanie rozsahu vedomia daného človeka.

Takže zhrnutie výsledku je veľmi jednoduché. Ak ste nedokázali odpovedať na tieto tri otázky, ste úplne bežný človek s normálnym rozsahom vedomia. Ak ste však na ne odpoveď našli, ste podľa psychológov schizofrenik alebo génius. Jediný rozdiel medzi týmito dvoma je ten, že schizofrenik hľadá odpoveď na takúto otázku okamžite, zatiaľ čo génius nad tým dlhšie premýšľa a snaží sa zvoliť čo najoriginálnejší verdikt.

Správne odpovede

1.Čo majú spoločné kanvica a parník?

Paru.

2. Čo majú spoločné závodné auto a tornádo?

Stále krúžia dookola.

3. Čo ma spoločné topánka a ceruzka?

Obe za sebou nechávajú stopu.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 23. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.