Koľko čiar máte na zápästí? Počet vám všeličo prezradí!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koľko čiar máte na zápästí? Počet vám všeličo prezradí!

reklama:
00 8.jpg

prvý náramok

Prvý je ten najdôležitejší. Je to náramok života a jeho tvar prezradí naozaj veľa o našom zdraví a prípadných problémoch s ním spojených. Ak je vaša čiara relatívne rovná a neprerušená, môžete sa tešiť dlhému a šťastnému životu.

Ak je u žien čiara prerušovaná a zakrivená nahor smerom k dlani, môžu nastať problémy s pohlavnými orgánmi a otehotnením. U mužov to neznačí len komplikácie s plodnosťou, ale aj s prostatou.

druhý náramok

Druhý náramok vám dovolí nahliadnuť do budúcnosti v otázkach bohatstva a prosperity. Ak je vaša čiara neporušená, môžete sa tešiť na úspešný a po finančnej stránke bezstarostný život. Ak je náramok neurčitý a prerušovaný, nemusí to hneď znamenať, že budete žiť v chudobe, ale bude pre vás oveľa náročnejšie dosiahnuť úspech a stability.

tretí náramok

Tretia náramok je symbolom sily, slávy a moci. Výrazná a neporušená čiara značí, že ste veľmi významným a vplyvným človekom. Či už slávnu celebritou alebo mocným politikom.

štvrtý náramok

Pokiaľ na svoje ruky nájdete aj štvrtú čiaru, ste skutočnou raritou. Štvrtá čiara symbolizuje dlhý a energický život, pričom umocňuje význam tretieho náramku.

Koľko čiar ste na svojom zápästí našli vy?

reklama:
00 8.jpg

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 31. marca 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.