Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď rozčesala vlasy svojej dcéry, uskočila späť. Nikdy v živote nevidela tak hrozný pohľad! Teraz varuje všetky mamičky.

reklama:
01 7.png

Staráte sa o svoje vlasy dobre? Umývate sa často a dodržujete správnu hygienu? Je to veľmi dôležité, ak nechcete mať zdravotné problémy alebo priviesť vašich rodičov či blízkych do ťažkostí. Príkladom môže príbeh, ktorý sme si dnes pre vás pripravili. Rozpráva o dievčati, ktorej matka sčesali po dlhej dobe dozadu. To, čo objavila ju šokovalo natoľko, že normálne nadskočila hrôzou. Našťastie sa o to podelila so svetom prostredníctvom internetu, takže aj vy teraz máte možnosť pozrieť sa, o čo vlastne išlo.

Vlasy vstávajú hrôzou

Možno to vyzerá ako film, z ktorého vám môžu vstávať chlpy a vlasy hrôzou, ale verte, že sa jedná o skutočnosť. Akonáhle to uvidíte, je možné že sa na vašej tvári objaví vlna odporu a zhnusenie. Nikto z ľudí si možno ani nedokáže predstaviť, o ako hnusnú vec sa jedná, ale znovu verte, že sa jedná o pomerne bežnú vec, o ktoré však veľa ľudí nemám ani poňatia.

Neexistujú informácie o tom, ako je možné, že sa malé dievčatko dostala do stavu, v ktorom je a v ktorom ju mamička objavila vo vlasoch to, čo objavila. Akonáhle však rozčesali jej vlasy a načesala je dozadu, na hrebeni sa objavili vši. Nie však pár, ale celé hromady. V tú chvíľu normálne mamička nadskočila hrôzou, pretože vši ju pripravili naozaj desivý pohľad. Bolo ich naozaj veľa.

Vši sú nebezpečné

Vši sú príčinou parazitárnych ochorení. Títo parazity žijú takmer 30 dní a rozmnožujú sa veľmi rýchlo, pretože samica môže naklásť až šesť vajec denne. Stav tejto malej dievčatá bol naozaj vážny. Každý, kto sa o tom dozvedel, sa hovoril, ako je možné, že o dievča nebolo postarané, že sa dostala do takého príšerného stavu. Zbaviť sa také hromady všetkou nebude rozhodne ľahká úloha, pretože musí byť odstránené všetky parazity, inak to nebude mať žiadny efekt. Kto už sa so vši niekedy stretol, určite vie, že sa nejedná o žiadnu srandu.

Čo robiť?

Aké sú teda možnosti? Je potrebné umyť celú hlavu, oblečenie, posteľnú bielizeň, uteráky, no proste všetko, s čím daná osoba prišla do styku. Prať sa musí pri vysokej teplote. Pre viac informácií odporúčame pustiť nasledujúce video a následne ho zdieľať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 12. februára 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.