Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kamoška mi povedala, ako sa čo najrýchlejšie zbaviť oparov. Konečne niečo, čo funguje.

reklama:

Opary sú veľmi časté ochorenie, ktoré sa bohužiaľ šíri po celej ľudskej populácii všade na svete. Jedná sa o nákazlivé ochorenie u ktorého je fakt, že ste ho s najväčšou pravdepodobnosťou dostali tak, že ste boli v kontakte s osobou, ktorá opar má.

Najviac týmto veľmi nepríjemným vírusovým ochorením trpia európske a severoamerické populácie a dokonca v Austrálii tým trpí až 70% populácie.

Je to možno ironické, alebo smiešne, ale v 21. storočia stále nemáme priamo účinný liek na tento vírus, ktorý nám po toľko rokov znepríjemňuje život a hyzdí pery. Stále sa ale vykonáva výskum, ktorý by mal prísť na to, ako sa toho načisto zbaviť.

01 3.jpg

Zatiaľ sa im podarilo dosiahnuť čiastočné úspešnosti, ale nemôžu zaručiť, že sa odstráni vírus uplne.

Vedci objavili už v roku 1979 spojenie aj s Alzheimerovou chorobou. Tento vírus môže napadnúť lipoproteíny, ktoré môžu viesť až k Alzheimerovej chorobe.

02 1.jpg

S novými a pokročilými výskumy, ktoré ukazujú väzby medzi vírusom a ďalšími veľmi strašnými chorobami, je múdre, že ľudia postihnutí oparom prijmú všetky potrebné opatrenia, aby sa ho zbavili.

Veľa ľudí sa rozhoduje medzi drahými liekmi a drahými mastičkami, ktoré môžu alebo nemusia dočasne vyliečiť opar, ale existujú lacné a efektívne prostriedky, ktorými sa tiež podarí tento problém vyriešiť. Ide o zubnú pastu, čo je produkt, ktorý by pri použití v súlade s touto chorobou poskytla človeku chladivý účinok a uzdravujúcu.

Pokyny pre aplikáciu zubnej pasty sú nasledujúce: umytie postihnutej oblasti najprv antibakteriálnym činidlom, ktorý pery dezinfikuje z baktérií. V zásade je potrebné postupovať podľa týchto troch krokov: dezinfekcia, dezinfekcia a nakoniec použitia zubnej pasty. V prípade, že máte problémy s nájdením účinnej antibakteriálnej látky, použite masti, ktoré obsahujú alkohol.

03 1.jpg

Potom použite zubnú pastu a aplikujte ju na postihnuté miesto. Jemne potrite, aby sa dostala do kontaktu s oparom. U detí nepoužívajte a navštívte najskôr lekára.

Snažte sa vyhýbať nadmernému kontaktu s ľuďmi (napr. bozkávanie) Ak sa u vás vyskytnú nežiaduce účinky, obráťte sa na svojho lekára.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 5. apríla 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.