Jej trojročná dcéra sa postavila na záchod: Keď mamička zistila príčinu, jej srdce sa takmer zlomilo!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jej trojročná dcéra sa postavila na záchod: Keď mamička zistila príčinu, jej srdce sa takmer zlomilo!

reklama:

01 6.jpg

Potenciálne nebezpečenstvo

Stacey považovala túto situáciu za veľmi vtipnú. Akonáhle teda jej dievčatko vyliezla na misu znova, ihneď ju vyfotografovala a obrázok poslala svojmu manželovi a oteckovi malé dievčatká. Po chvíli sa dozvedela, čo je príčinou počínanie malé dievčatá. V škôlke sa totiž učili, že keď pocíti potenciálne nebezpečenstvo, majú si stúpnuť na okraj záchodovej misy. Deti sa to učili na základe masakru v Orlande, ktorý si vyžiadal 50 ľudských životov. Druhou možnosťou bolo schovať sa do drezu.

Posolstvo politikom

Je až srdcervúce, čo všetko sa deti v škôlke učí. Na druhú stranu je otrasné, keď si uvedomíme, v akom potenciálnom nebezpečenstve naše deti žijú a vyrastajú. Na základe toho sa Stacey rozhodla túto akciu publikovať. Súčasne s tým zverejnila, že ju hneď prešiel humor, keď sa dozvedela, prečo to dievčatko robí. Je to odkaz pre všetkých politikov a mocnárov, ktorí vo veľkej miere môžu za to, že sa dejú niektoré masakrami.

reklama:
01 6.jpg

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 16. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.