Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jednoduchá, efektívna a teraz aj kompaktná cesta k čistému riadu

BRATISLAVA 11. októbra 2016 (DRAN/PR) – Umývanie riadu je každodenná rutina, ktorá stojí nielen čas, ale aj peniaze. Napriek tomu mnohí z nás ignorujú jednoduchšiu a efektívnejšiu cestu k čistému riadu – automatickú umývačku.

Finish_electroluxpip_image_1000x700_01.jpg

Jedným z dôvodov, prečo si domácnosti osvojujú umývačky riadu tak pomaly, je nedostatok priestoru v kuchyni. Predstavte si klasický starší byt s malou kuchyňou, ktorá sa ku všetkému ešte nachádza na chodbe. Riešime problém, kam umiestniť kuchynský stôl, a nieto ešte umývačku. Vedeli ste ale, že moderné úzke umývačky majú rovnakých 45 cm ako štandardné skrinky, a že existujú kompaktné umývačky, ktoré môžu stáť na linke a majú rovnako skvelý výkon ako modely štandardnej veľkosti?

Samozrejme priestor nie je všetko. Myslime aj trochu na ekológiu! Nedávna štúdia preukázala, že ručné umývanie riadu spotrebováva viac energie ako umývačka. Vodu v umývačke ohrieva elektrina. Potom sa voda čerpá a opätovne používa po celom prístroji. Čím menej vody sa spotrebuje, tým menej elektriny je potrebnej k jej ohrevu.

Oproti ručnému umývaniu spotrebúvajú umývačky riadu oveľa menej vody – na ručné umývanie je potrebnýh až sedemkrát viac vody ako na bežný cyklus v umývačke. Umývačky takisto zahrievajú vodu efektívnejšie, čo znamená menšie tepelné straty než pri ohrievaní vody v kotle a jej prenosu do drezu. Umývačka je navyše izolovaná, aby sa zamedzilo stratám tepla z vnútorného priestoru. Ďalší dôvod, prečo používať umývačku!

Zapojením umývačky do vášho života dosiahnete aj lepšiu čistotu a lesk pre vaše riady, ktoré zabezpečia napríklad tablety Finish Quantum Max. O vaše riady sa špeciálne starajú umýčky Electrolux aj vďaka šikovným mäkkým príchytkám SoftGrip na poháre na víno, ktoré pridŕžiavajú chúlostivé kúsky jemne, ale pevne na svojom mieste počas celého cyklu. Mäkké hroty SoftSpikes® zase zaisťujú stabilnú polohu pohárov a prispievajú k vynikajúcej starostlivosti o sklo. Inteligentné satelitné sprchovacie rameno a systém piatich sprchovacích rovín sú potom zárukou vynikajúcich výsledkov.

Umývačka vám teda nielen šetrí čas tým, že všetko urobí za vás, ale navyše spotrebuje menej vody a energie. Ako bonus bude váš riad lesklejší a čistejší. Ďalší dôvod, prečo sa už nevracať k ručnému umývaniu riadu!

Viac informácií o umývačkách riadu Electrolux a výhodných ponukách, ako získať tablety Finish Quantum zadarmo, nájdete na:

www.mojelectrolux.sk

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 11. októbra 2016

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.