Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jedno jediné tlačidlo môže zmeniť váš život k lepšiemu! To, ktoré si vyberiete, o vás prezradí naozaj veľa!

reklama:

Keďže vieme, že máte psychologické testy radi, aj dnes sme si pre vás jeden taký test pripravili.

00 9.png

Pozrite sa na obrázok, na ktorom je 8 rôznych tlačidiel. Následne si predstavte, že jedno z týchto 8 tlačidiel dokáže váš život zmeniť k lepšiemu. Len jedno jediné tlačidlo, vďaka ktorému sa vám splní všetko, po čom túžite. Drahé oblečenie, veľký dom, rodina, dovolenka, čokoľvek o čom snívate.

Ktoré zo znázornených tlačidiel podľa vás je to pravé? Vyberte si jedno a následne si prečítajte, čo o vás váš výber prezrádza.

Červené – žlté – oranžové – zelené

01 16.jpg

Červené tlačidlo

Ak ste si vybrali toto tlačidlo, znamená to, že ste osoba, ktorá môže dať tomuto svetu naozaj veľa. Milujete pozornosť, keď vám ľudia počúvajú a všímajú si vás. Presne týmto ľuďom chcete zo seba dať to najlepšie.

Žlté tlačidlo

Ak ste si vybrali toto tlačidlo, znamená to, že ste pozitívne, optimistická a asertívny osoba. Takmer ničoho sa nebojíte a radi riskujete. Moc dobre si uvedomujete svoje schopnosti a prednosti a viete, čo si môžete dovoliť.

Oranžové tlačidlo

Ak ste si vybrali toto tlačidlo, znamená to, že ste človek, ktorý sa dokáže radovať z každej maličkosti. Moc dobre si totiž uvedomujete, že aj ten najmenší krok k dosiahnutiu všetkých cieľov je dôležitý!

Zelené tlačidlo

Ak ste si vybrali toto tlačidlo, znamená to, že v sebe zvádzate boj medzi voľnosťou a pocitom komfortu. Často zabúdate na to, na čom v živote naozaj záleží, čo vám váš život poriadne komplikuje.

Ďalšie štyri na druhej stránke:

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 26. apríla 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.