Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpirácie podľa Kristíny Farkašovej

reklama:

Hlavna foto ok.jpg Herečka, moderátorka a spisovateľka Kristína Farkašová miluje upratovanie. Ako spája svoju „monkovskú“ povahu s prácou dvojmamy, prezrádza v krátkom rozhovore.

Byt alebo rodinný dom?

Rodinný dom v meste. Pre mňa je dôležité, byť čo najbližšie k centru a všetkým jeho vymoženostiam. Popritom by som však chcela aj to, aby deti mali výbeh, aby spoznávali rastlinky a aby sme mohli grilovať na záhrade. Ale tak toto je jedným z dôkazov, že sa nedá mať všetko.

Svoj byt si si zariaďovala sama, alebo si sa niekde inšpirovala?

Zháňala som si inšpirácie, ale pomáhal mi aj kamarát. Náš byt je aj tak v podstate jedna veľká detská izba, nakoľko všade sú hračky. S tým som sa už musela pri mojej potrebe poriadku a usporiadaniu vecí stotožniť. Som trošku Monk, ale nič iné mi neostávalo, pokiaľ som chcela zostať pri psychickom zdraví (smiech).

Vieme o tebe, že miluješ upratovanie. Existuje aj niečo, čo ti pri domácich prácach prekáža?

Neznášam, keď dám prať, nastavím si práčku, aby doprala v určitý čas a ona doperie o tri minúty skôr. Ja ju však nepočujem pípať a spomeniem si na to až na druhý deň. Takže to musím dať prať znova. Napríklad za posledné dni som musela otočiť tú istú várku až trikrát, lebo sme sa s práčkou nedohodli.

Ahaa, tak preto tak často perieš!

Občas sa mi to stáva. A niekedy zistím, že som neoprala obidve ponožky z páru. Vtedy som nervózna, lebo tá ponožka mi pripadá nešťastná a neviem, či sa druhá ponožka nájde, alebo či ju už práčka neskonzumovala. Napriek tomu má pranie viac príjemných stránok ako nepríjemných.

Samsung_smart_control2.jpg

Ani vy nechcete vidieť svoju ponožku nešťastnú? Práčka Samsung AddWash konečne vyrieši problém zabudnutej bielizne. Vďaka špeciálnym dvierkam môžete pridávať kusy oblečenia aj počas pracieho cyklu! Informácie o priebehu prania vidíte neustále na svojom smartfóne, takže presne viete, kedy je vaše šatstvo pripravené na vyvesenie. Technológia EcoBubble™ zaručuje popri dokonalej čistote aj šetrnosť k vašej bielizni, nakoľko pomocou aktívnej peny umožňuje prať efektívne aj pri nižších teplotách. To všetko s 10-ročnou zárukou na motor.

www.samsung.sk

Qses6198000low.jpg
reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 16. mája 2016

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.