Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ergoterapia – účinná psychoterapia nielen pre profesionálov a kutilov

Spotibo_foto_naradie1.png
Foto: AJ Produkty

BRATISLAVA 30. augusta (DobréRadyaNápady.sk)

Človek nemusí byť mimoriadne zručný, nemusí byť typickým „domácim kutilom“, aby v prípade potreby nedokázal sám zvládnuť drobné domáce opravy, či vylepšenia…

Priznajme si to na rovinu, predpokladá sa to u každého chlapa (a to nielen ženatého ale aj mužov „na voľnej nohe.“ Nakoniec predstava, že ste muž, potrebujete opraviť, či vyriešiť nejakú banalitu a zavoláte si na ňu hodinového manžela“ je nielen netypická, ale aj značne pitoreskná. A nielen to. Pri denno-dennom pracovnom vyťažení – a to nielen fyzickom ale predovšetkým psychickom – je práca, či „hranie“ sa na domáceho majstra ideálnym spôsobom terapie a spôsobom, ako zabudnúť a odreagovať sa od pracovných problémov, povinností a každodenného stresu.

Arbetsbänk
Foto: AJ Produkty

Finančne nenáročná dostupnosť

Život prináša so sebou rôzne komplikácie práve vo chvíľach, keď ich človek najmenej očakáva, či v najnevhodnejších okamihoch na ich riešenie. Technické problémy nevynímajúc. A keďže platí, že na každú chorobu vždy existuje liek, na každý technický problém je aj vhodné náradie. Na „prvú pomoc“ každého technického problému je postačujúci základný set kvalitného náradia, spĺňajúci prísne kritériá funkčného používania tak pre profesionála, ako aj pre „občasného“ amatérskeho domáceho majstra, aká sa dá nájsť aj v rámci AJ Produkty. Variabilita ich využitia je širokospektrálna – od firemných priestorov a kancelárií, po rodinné domy, či domácich úpravách, opravách a prácach v byte.

Arbetsbelysning
Foto: AJ Produkty

Benefity promptného riešenia

Efektivita a výhodnosť takéhoto riešenia spočíva nielen v dlhoročnou praxou overenej kvalite, ale aj vo finančnej výhodnosti, v rámci ktorej je možná (pri splnení stanovených podmienok) nielen bezplatná doprava zakúpeného tovaru, ale záujemca o akékoľvek náradie môže využívať aj ďalšie atraktívne benefity. Pri samotnom nákupe akumulátorového skrutkovača, vŕtačky, skladného boxu na nevyhnutne potrebné náradie, skutkovačov, imbusových kľúčov, baterky, či priehľadného organizéra na skrutky, klince, matky, podložky a pod., je nielenže doprava v prípade nákupu nad 30 € bez DPH bezplatná, ale má každý klient, ktorý svoj tovar nakúpi cez e-shop, má nárok 14 dní po kúpe tovaru na jeho vrátenie bez udania dôvodu. Samozrejmosťou je , že na všetok preverený a kvalitný zakúpený tovar má jeho majiteľ automatickú trojročnú záruku.

Arbetsplatsmatta SECURE
Foto: AJ Produkty

Komplexnosť a variabilita riešení

V rámci vylepšovania a opráv, či riešenia havarijných situácií sa tak každý, kto je súčasťou tejto aktivity, stáva nepriamo aj súčasťou ergoterapie – teda aktivity, pomocou ktorej podvedome zlepšuje kvalitu svojho zdravia. Portfólio praktických vysokokvalitných technických „pomocníkov“ je samozrejme oveľa širšie a ponúka aj iné domáce náradie. Pokiaľ pripustíme, premisu, že „práca šľachtí“, potom je prirodzené, že každý „šľachtic“ by mal mať aj svoju „zbroj“ – v našom prípade adekvátne náradie a pomôcky. To, že bez nich nedokáže rozvíjať svoje častokrát skryté kvality a schopnosti je také prirodzené, ako je samozrejmé, že aj vďaka AJ Produkty sa stáva riešenie akýchkoľvek problémov a vízií realitou…

Inzercia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 30. augusta 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.