Domáce sirup zo skorocelu je skvelý liek pre všetky pľúcne choroby: Univerzálny pomocník na rad problémov – 10x silnejší než ten z lekárne!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Domáce sirup zo skorocelu je skvelý liek pre všetky pľúcne choroby: Univerzálny pomocník na rad problémov – 10x silnejší než ten z lekárne!

reklama:

napríklad k zníženiu podráždenia, liečbe rôznych porúch dýchacieho ústrojenstva, porúch krvného systému alebo reumy. Novodobé štúdie ukazujú, že skorocelový list by mohol byť nápomocným v prípadoch problémov s trávením. Pokiaľ máte črevné ťažkosti či zápal, mohlo by vám pomôcť použitia nielen listov ale aj semien skorocelu. Podľa výskumu možno skoroceľovej listy využívať na zmiernenie kašľa a inými problémami spojenými s infekciami v hornej časti dýchacích ciest. Je tu tiež možnosť stimulovanie imunitného systému. V Bulharsku sa uskutočnila nejedna klinická štúdia, ktorá pojednávala o vplyve skorocelových listov na pacientov trpiacich chronickou bronchitídou. Účinkuje podobne ako isté zložky, ktoré sú obsiahnuté v kvapkách proti kašľu. Tie odstraňujú dráždenie a bolesť.

Výroba sirupu

Sirup zo skorocelu je najvhodnejší pre tých, ktorí majú akékoľvek problémy s dýchacím ústrojenstvom. Postačia vám iba dve ingrediencie. Skorocelové listy a hnedý cukor. Do nádoby na dno položte približne trojcentimetrovú vrstvu listov skorocelu. Je veľmi dôležité, aby sa jednalo o listy čerstvé. Na ne nasypeme spomínaný hnedý cukor. Po nasypaní pridáme ďalšiu vrstvu skorocelu, podobnú tej prvej. Tento postup budeme vykonávať do tej doby, kým pohár nenaplníte. Tú následne uzavrieme a necháme cez noc byť. Do rána by sa malo vytvoriť nové miesto.

Ďalší deň pohár doplníme a znovu ju zavrieme. Musí to byť veľmi starostlivo, pretože ju budeme musieť ukryť do zeme. Je lepšie to robiť v lete, pretože je potrebné, aby bola krajina teplá. S pomocou tohto tepla sa v pohári vytvorí sirup. Nádobu necháme v krajine po dobu troch mesiacov. Po uplynutí tejto doby ju vytiahneme a máme sirup hotový. Dávkovanie u detí je jedna čajová lyžička štyrikrát denne. U dospelých je to jedna polievková lyžica s rovnakou frekvenciou. Tento skvelý sirup vám zaručene pomôže počas mnohých chorôb.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 26. júla 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.