Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dôchodcovia sa zachovali ako teenageri a utiekli z domova dôchodcov. Neuveríte, kde ich nakoniec našli

reklama:
muži
mužiwww.gettyimages.com

Poznáte niekoho vo svojom okolí, kto je už starší, ale stále má dušu mladého človeka? Ak áno, buďte radi. Sú to totiž ľudia, s ktorými je vždy tá najlepšia zábava. Vek si bohužiaľ nevyberá a čaká na každého z nás. Hoci sme teraz takí, akí sme, časom sa to zmení. Lenže niekedy sa stáva, že ľudia zostanú sami sebou až do konca života. Zostanú teenageri, ktorí si vedia užívať život. Lenže čo ak to nejde? Čo keď ste v domove pre seniorov a nemáte možnosť opustiť domov seniorov na dlhšiu vzdialenosť?

V starobe už nemá človek moc možností ani energie a tak väčšinu času trávi odpočinkom. To však neplatí pre týchto dvoch dôchodcov, ktorí sa rozhodli urobiť niečo úplne šialeného, čo vôbec nikto nečakal. Sú jasným dôkazom toho, že aj starší človek môže mať dušu teenegera a dokáže si užiť život na plné pecky. Títo dvaja dôchodcovia sa rozhodli utiecť z domova dôchodcov. Až zistíte, kde ich našli, budete v šoku.

V opatrovateľskom zariadení sa stal rozhodne ojedinelý prípad, s ktorým sa pracovníci starobinca zatiaľ nestretli. Dvaja starší muži totiž opustili domov dôchodcov bez dovolenia a samozrejme nikoho o tom neinformovali. Polícia a rodina po nich pátrala, ale akoby sa pod nimi zľahla zem. Nakoniec ich našli, ale miesto, kde sa nachádzali, všetkých úplne šokovalo.

Polícia pátrala po dôchodcoch úplne všade, samozrejme najskôr na miestach, kde by sa mohli najpravdepodobnejšie vyskytovať. Lenže tam, kde by ich očakávali najviac, nakoniec vôbec neboli. A kde že to vlastne boli? Muži zákona neváhali a rozhodli sa vyšetriť aj túto možnosť, pričom dôchodca sa  našli o tretej ráno na metalovom festivale, plnom mladých ľudí. Ani jednému sa však nechcelo opustiť akciu, pričom nakoniec ich musela odviesť polícia s hliadkovým vozidlom. Zjavne sa im na metalovom festivale muselo veľmi páčiť.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 23. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.