Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Darčeky podľa horoskopu? Skúste to!

reklama:

Možno vám napovedia hviezdy, a predovšetkým jednotlivé charaktery hviezdnych znamení.

850533.jpg

Baran (21. marca – 20. apríla)

Je spontánna a priamy, žije v prítomnosti a o všetko okolo sa zaujíma. Je dosť úprimný, ale nikdy to nemyslí zle. Nedokáže sa poučiť zo skúseností druhých, avšak má dosť energie na získavanie skúseností vlastných. Miluje dokonalosť a krásu. Je to perfekcionista. Preto mu darujte encyklopédie, literatúru faktu, historické filmy, knihy všeobecne, krásne dekoračné predmety alebo starožitnosti.

Býk (21. apríla – 20. mája)

Je to pôžitkár, ktorý si užíva život. Miluje majetok, je vytrvalý, umienený, nedá pokoj, kým nedosiahne svojho. Keď má zlosť, tak sa nepozná. Darujte mu niečo trvalého – šperky, zlato, striebro, obrazy či peňažnú hotovosť.

Blíženci (21. mája – 21. júna)

Nestáli, rýchli, obratní, majstri umenia prispôsobivosti, zvedaví a veľmi živí… Bývajú nepokojní, nestáli, radi sa nechávajú unášať fantáziou … Občas sú uzavretí a tichí. Darujte im poukaz na dovolenku či nejaký zážitkový výlet, fotoaparát, hry pre dospelých, prípadne keramiku.

Rak (22. júna – 22. júla)

Citlivý, ľahko popudlivý, nespoločenský, boja sa okolitého sveta. Je krehký, zraniteľný a nadovšetko miluje bezpečie a svoju rodinu. Rád sa vracia do detstva. Pre Raka je radosť vyberať darček. Má radosť zo všetkého praktického – z hrnčekov, hodín, obliečok, uterákov, zo spodného prádla a zo všetkých „mäkkých“ darčekov.

Lev (23. júla – 22. augusta)

Človek narodený v znamení Leva je väčšinou odvážny, umienený, tvrdohlavý, panovačný, krásny … Nenávidí priemernosť, túži vyniknúť a verejne sa prejaviť. Radosť mu urobí dar, ktorým mu dáme najavo, ako veľmi pre nás znamená – drahý šperk, veci z pravej kože, darčekové karty s venovaním, kvalitnú literatúru a najmä ocenia knihu poézie.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Presná, usporiadaná, puntičkárska, niekedy malicherná a šetrná Pana je vždy spoľahlivá, aj keď jej občas chýba sebadôvera. Mravnosť jej je nadovšetko. Uvíta plánovací kalendár, diár, pokladničku, peňaženku, zakladač na doklady, náprsnú taštičku na kreditné karty a doklady, a podobné praktické darčeky.

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Zrodenci váh milujú súlad, neznášajú spory a intrigy. Majú zmysel pre spravodlivosť a chcú sa vždy správne rozhodnúť, preto sú často váhaví. Občas sú tiež sebeckí a neprispôsobiví pesimisti. Radosť im urobí keramika, šperk, svietnik, kvalitné hodinky aj poukaz na masáž.

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Je bystrý, kritický, náročný a vytrvalý. Má dosť energie, ťažko sa začleňuje do spoločnosti, rád škodí sám sebe. Miluje zmenu, ktorú si vie sám zdôvodniť, kľud ho ničí. Najlepšie dary sú pre neho cesty alebo zážitky. Napríklad výlet k moru či poukaz do kúpeľov.

Strelec (22. novembra – 20. decembra)

Strelec je samostatný, odvážny, rešpektuje zákony a morálne pravidlá, túži po exotike, všetko robí prudko a s nadšením, má rád pospolitosť. Najväčšiu radosť mu urobí rodinná oslava a najlepším darčekom je víkendový pobyt kdekoľvek. Rád poznáva, ale dlho nikde nevydrží.

Kozorožec (21. decembra – 19. januára)

Nie je presný, je premýšľavý, zdržanlivý, nie je prospechár, ctí morálku, je vytrvalý, nič neberie na ľahkú váhu, je ctižiadostivý, upína sa na ďaleké ciele. Skvelým darčekom pre Kozorožca budú hodinky, budík, kalendár, ale aj poukaz na masáž či relaxačný kúpeľ

Vodnár (20. januára – 18. februára)

Idealista, ktorý miluje pokoj. Potrebuje mať životný cieľ, nerád je na niečo nútený, konflikty nevyhľadáva, je poddajný. Pokojný vodnár má rád všetko nové a moderné. Uvíta filozofickú knihu, moderné oblečenie a topánky, rôzne doplnky, ale radosť mu urobí aj niečo nové do bytu, napríklad sendvičovač alebo kávovar.

Ryby (19. februára – 20. marca)

Narodení Rýb sú vnímaví, pružní, zžijú sa s každou situáciou, bývajú precitlivelí a chápaví, radi druhým pomáhajú, žijú pre rodinu, sú ovplyvniteľní, túžia po teple. Poteší ich ručne pletený sveter, mäkký župan, krásna hudba, prírodná kozmetika alebo hodnotná kniha

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 15. decembra 2017

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.