Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo vypovedá tvar zadnej partie o vašom zdraví? neuveríte

reklama:

Je to časť tela, ktoré veľa ľudí prikladá veľkú váhu. Nie je to len miesto, na ktorom sedíme či na ktoré sa pozerá. Jeho tvar môže prezradiť aj niektoré dôležité veci a informácie, ako je na tom vaše zdravie. Ako ste na tom vy? Pozrite nižšie!

Hranatý zadok.

Pripomína písmeno H – Tuk sa vám ukladá na bokoch a robia sa vám „madlá lásky“. Kvôli tomu váš zadok pripomína štvorec, na pohľad je skôr plochý. Tuky na bokoch značí, že sa stresujete a nemáte najlepší životosprávu. Vďaka kardiocvičení a zdravému jedlu to môžete odstrániť, ale musíte začať intenzívne.

00 29.jpg

Srdcovitý zadok.

Pripomína písmeno A – Tento tvar je veľmi žiadaný, pripomína srdiečko alebo hrušku. So symbolom osieho pásu to býva symbol ženskosti. Pri tomto tvaru sa tuk ukladá v najnižšej časti, ale je potrebné zdravo jesť a hlavne často cvičiť, pretože tento tvar ide naproti strate estrogénu – stráca pružnosť a pevný tvar. Skúste napríklad drepy.

01 16.jpg

Okrúhly zadok.

Pripomína písmeno O – Tuk sa ukladá rovnomerne, a polovičky vyzerajú sexy. Aj tak nezabudnite na cvičenie, zadok bude viac pevný!

02 12.jpg

Obrátený zadok.

Pripomína písmeno V – bežný u starších žien, môže za to strata pružnosti tj. Estrogénu. Tuk sa viac ukladá do brucha. Vyhnúť sa tvaru V dá, ale iba intenzívnym cvičením a zdravou stravou. Genetiku ale ťažko ovplyvníte.

03 6.jpg

A AKÝ TVAR MÁTE VY?

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 29. novembra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.