Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo o vašej osobnosti prezradí vaša obľúbená farba? Budete pozerať

reklama:
farby
farbywww.gettyimages.com

Už sa vám niekedy stalo, že pri pohľade na určitú farbu ste ihneď vedeli, že je pre vás tá pravá a len v nej sa cítite jednoducho skvele? A prevláda vo vašom šatníku nejaká určitá farba? Farby jednoducho k nám ženám i mužom neodmysliteľne patria, a preto sa dnes poďme pozrieť na to, čo o nás naša obľúbená farbička prezradí.

Červená

Pre všetkých je to farba lásky, ale skrýva v sebe oveľa viac. Je to farba vitálna, podporuje sústredenie aj výkonnosť. Tiež záleží aj na odtieni červenej, teplá červená znásobuje všetky vlastnosti, tehlová má naopak upokojujúce účinky a bordová farba? Pôsobí viac ako vznešene. Pokiaľ máte radi červenú farbu, poukazuje to na to, že ste aktívny a vitálny človek. Pokiaľ sa jej však zahŕňate až príliš, značí to menšiu agresivitu, sebapresadzovanie a tvrdohlavosť.

Ružová

Ružová farba nie je len pre bábiky. Signalizuje to ochranu, lásku a nevinnosť. Avšak prehnané nosenie ružovej farby môže byť znakom toho, že tento človek často odmieta realitu a žije si vo svojom vlastnom svete.

Hnedá

Hnedá farba je farbou zeme a to priamo súvisí aj s vlastnosťami človeka, ktorý má túto farbu rád. Je seriózny, tvorivý, dobrosrdečný, ale vie byť aj plachý a potrebuje materiálne zabezpečenie.

Žltá

Človek, ktorý nedá dopustiť na žltú farbu, je múdry, veľmi inteligentný, má radosť zo života, je energický a chuť do života by mohol rozdávať. Medzi jeho horšie vlastnosti patrí zbytočné preceňovanie sa a závisť.

Zelená

Zelená symbolizuje stabilitu, dôstojnosť, spoľahlivosť a predovšetkým ctižiadostivosť. Človek, ktorý má zelenú farbu v obľube, má rád nové začiatky a výzvy.

Modrá

Máte radi modrú farbu? V tom prípade ste verní a citliví. Máte radi spravodlivosť a poriadok. Ctíte zákon a jeho dodržiavanie.

Čierna

Milovníci čiernej farby bývajú radi nepredvídateľní a tajomní. Niekedy však môžu mať sklony k dramatickosti.

Biela

Prevláda u vás v šatníku biela farba? Máte sklony k perfekcionalizmu a k odvážnym plánom, na ktoré si len tak niekto netrúfne. Máte radi slobodu, jasnosť a ani nové začiatky vám nerobia problém.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 16. marca 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.