Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo o vás prezradia vaše pery? Ste dobrodružná, karieristka, alebo túžite po láske?

reklama:
Fb 73.jpg

Hovorí sa, že charakter ženy je nepredvídateľný, premenlivý a niekedy aj nepochopiteľný. Nie je to, ale celkom pravda! Existuje spôsob, ktorým zistíte, s akým typom ženy máte do činenia.

Ženské pery aj bez slov dokážu o žene prezradiť veľa, stačí, keď sa pozriete na nasledujúce obrázky a vyberiete si ten, ktorý najviac pripomína tvar vašich pier. Prečítajte si niečo o sebe či iných ženách vo vašom okolí!

1) Dobrodružstvo

Ste koketná a zvodná žena. Okrem toho, život bez dobrodružstva si ani neviete predstaviť. Často sa stáva, že konáte nerozvážne, ale vždy sa vám podarí dať veci späť do poriadku. Vaši priatelia vedia, že sa s vami nikdy nebudú nudiť!

2) Nenapraviteľný optimista

Nie ste len optimistkou, ste jej absolútnym stelesnením. Pozeráte sa na svet skrz dobro a v akejkoľvek situácii sa snažíte nájsť to najlepšie. Niekedy sa stane, že sa v ľuďoch pomýlite, ale nie ste zvyknuté na hádky. Rýchlo dokážete na nezhody zabudnúť a všetko napraviť. Neschádzajte z tejto cesty!

3) Najlepšie priateľky

Ste veľmi atraktívna a očarujúca žena. Ľudia jednoducho nevedia odolať vášmu šarmu a radi s vami vedú dlhé konverzácie. Vďaka tomu máte veľa priateľov a známych.Veľa hovoríte a nikdy neodmietnete spoznať nových ľudí. Ste zdrojom pozitívnej energie a rada ju aplikujete aj na ostatných. Nezabúdajte niekedy si nechať niečo aj pre seba.

4) Ambiciózna karieristka

Máte tú najsilnejšiu vôľu a charakter. Okrem toho, ste mimoriadne ambiciózna a neustále sa snažíte dobývať nové ciele. Chcete mať všetko najlepšie. Úsilie nie je zlé, ale všetko má svoju cenu. Nemusíte ísť cez mŕtvoly, len aby ste dosiahli svoj cieľ.

5) Intelektuálka

Ste bystrá a máte logické myslenie. Vaša myseľ je flexibílna, rýchla a pragmatická. Je ťažké nájsť lepšiu priateľku, ako ste vy. Vaše zámery sú vždy čisté a úprimné.

6) Túži po láske

V láske vidíte zmysel života. Keď ste zamilovaná, chcete, aby o tom vedeli všetci a láskou nešetríte ani vaše okolie. Niekedy sa ale stane, že sa bojíte samoty, ale aj v prípade vzťahu máte obavy, že vám váš partner môže skôr či neskôr vážne ublížiť.

7) Sebeckosť

Žijete pre seba a svoje potešenie, ale to z vás nerobí okamžite zlého človeka. Viete, čo je to milovať a starať sa o druhých, ale ani vlastnú pohodu neberiete na ľahkú váhu. Máte rada maličkosti, pretože viete váš život zharmonizovať a uviesť na správnu cestu. Niekedy máte vo svojich pocitoch hokej a práve pre to je pre vás veľmi dôležité, aby ste bola v harmónii.

8) Ideálna žena

Ste oddaná a najdôležitejšou vecou je pre vás vaša rodina. Staráte sa o všetkých a všetko. Žijete pre ostatných a ste pripravené obetovať sa kedykoľvek, len aby ste pomohla druhým. Svojim blízkym prinášate do života radosť, milujú vás a to vás robí šťastnou.

9) Hviezda

Ste rada centrom pozornosti. Ak sa niekde objavíte, všetky oči musia byť otočené vaším smerom. Sledujete módu, máte rada nové kúsky oblečenia, žiarivý make-up a neprehliadnuteľný účes. Ste skutočnou hviezdou!

Tak čo, zhodujú sa vaše pery s tým, aký je váš charakter? Prezraďte nám vaše výsledky v komentároch a nezabudnite zdieľať tento zaujímavý test aj s priateľmi na Facebooku!

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 21. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.