Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo o vás prezradí vaša obľúbená káva? Vyskúšajte si skutočne presný test

reklama:
káva
kávawww.gettyimages.com

Patríte medzi milovníkov kávy a psychologických testov? Dnes sa totiž dozviete, čo o vás prezradí vaša obľúbená káva. Vedeli ste, že o vás dokáže veľmi prezradiť napríklad vaša obľúbená farba či mesiac, v ktorom ste sa narodili? Veľa o vás prezradí aj káva, pretože má s psychológiou spoločného oveľa viac, než ste si vôbec mysleli. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo o vás prezradí vaša obľúbená káva.

Čierna káva

Ak je vašou najobľúbenejšou kávou čierna káva, znamená to, že ste často náladoví. Ľudia milujúci čiernu kávu sú často netrpezliví. Minimalizmus je pre nich vzácny a držia sa ho. Ak si určia nejaké ciele, idú si priamo za nimi a nič ich nezastaví! Nemajú radi zmeny.

Expresso

Ľudia milujúci expresso milujú cestovanie, sú odvážni a často nároční. Vlastnosti expressa odrážajú ich spoločenské vnímanie – horké a silné. Odvaha človeka milujúceho expresso je obrovská a nič pre neho nie je prekážkou.

Cappuccino

Ľudia milujúci cappuccino sú perfekcionisti a dobrodruhovia. Pokiaľ milujete sladké napenené odrody kávy, pravdepodobne to znamená, že túžite po dobrodružstve. Ste veľký perfekcionista a všetko musí byť úplne dokonalé. Ste človek, ktorý je citlivý a má tendenciu často sa stresovať.

Latte

Ak milujete latte, znamená to, že ste impulzívny a kreatívny človek. Ste pravdepodobne tvrdo pracujúci človek, ktorý sa skvele hodí na vedúce pozície. Ste rodený umelec a vynaliezavý človek.

Káva bez kofeínu

Ak milujete kávu bez kofeínu, ste opatrný a pozorný človek. Kávu pijete predovšetkým kvôli jej chuti, nie kvôli jej účinkom. Ľudia ako vy majú radi všetko pod kontrolou. Majú neustálu potrebu stále niečo kontrolovať, kvôli čomu majú často o všetkom obavy.

Instantná káva

Ľudia milujúci túto kávu sú pracovití a ctižiadostiví. Sú to ľudia, ktorí sa dokážu skvele sústrediť na svoju prácu a vydržia pri nej niekoľko hodín v kuse, s obrovským nasadením. Na druhú stranu však majú občas problémy s prokrastináciou, chorobným odkladaním dôležitých vecí na neskôr.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 20. novembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.