Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo kazí váš intímny život? Váš domáci maznáčik

reklama:
človek a pes
človek a peswww.gettyimages.com

Slováci a Česi sú považovaní za jedny z najväčších milovníkov psov a mačiek. Zároveň väčšina týchto maznáčikov s nimi zdieľa aj ich posteľ. A tu je práve ten problém, pretože či si to pánkovia uvedomujú alebo nie, kazí im to intímny život.

Posteľ by mali zdieľať iba dvaja, nie traja, štyria alebo dokonca päť členov. Prítomnosť vášho štvornohého maznáčika môže veľmi zásadne narušiť váš intímny život. Známa psychologička Bat Sheva Marcusová z New Yorku, ktorá sa špecializuje na ženskú sexualitu, hovorí, že je až neuveriteľné, ako veľmi ovplyvňujú naši miláčikovia milostný život partnerov, samozrejme negatívne. Mnohí ďalší odborníci s ňou súhlasia.

Nie sme tu sami

Tým, že s nami naši miláčikovia spia, tak sa im bude asi ťažko vysvetľovať, že práve teraz musí ísť spinkať inam, pretože ich miesto zaujal niekto druhý. Asi nie je nič príjemné, keď sa partneri venujú milostnej predohre, sú zaujatí sami sebou a v tesnej blízkosti ich pozoruje pár ostražitých očí alebo dokonca labkou dáva najavo svoju nespokojnosť. Niektorí precitlivení majitelia maznáčikov dokonca dajú prednosť im ako partnerovi, a tak dochádza k hádkam a zbytočným nedorozumeniam. Tu je päť pravidiel pre majiteľov psíkov, ktorí chcú mať plnohodnotný sexuálny vzťah. Podľa autorky Sassafras Lowery z Brooklynu fungujú skvele.

1. Každý má svoje miesto

Ľudia majú posteľ, štvornohý kamarát svoj pelech. Do postele ho berte len ako odmenu, napríklad ráno na chvíľku sa pomaznať alebo až úplne večer tesne pred spaním.

2. Milovať sa bez prítomnosti maznáčikov

Ak sa schyľuje k romantike, dbajte na to, aby vaši miláčikovia boli v inej miestnosti. Potom budete plne sústredení na vášho partnera a prežijete s ním krásnu chvíľku bez toho, aby vás niekto rušil.

3. Stojte pevne na svojom

V žiadnom prípade nerobte ústupky v rozkazoch a buďte dôslední. Je to predovšetkým pre dobro vášho psíka, pretože inak bude neistý a nebude vedieť, čo vlastne po ňom chcete. Je to jednoduché, ako si ho ako šteňa naučíte, taký bude.

4. Samozrejmosťou je časté pranie

Pokiaľ si beriete vášho psíka alebo mačičku občas do postele, nezabúdajte často prať posteľnú bielizeň, pretože psie či mačacie chlpy v ústach a v podstate všade na tele veľmi príjemné nie sú.

5. Nepoužívajte svojich miláčikov ako výhovorku

Lowery zistila, že mnohí majitelia používajú svojich miláčikov ako výhovorku, keď práve nemajú na sex chuť. To však nie je riešenie, pretože až sa budú chcieť milovať, tak ich psík nebude vedieť, prečo práve dnes musí ísť na svoj pelech, keď včera mohol pokojne spať s paničkou alebo s pánom. Nerobte mu v jeho psej hlavičke zmätok a v žiadnom prípade sa naňho nabudúce nevyhovárajte.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 3. mája 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.