Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

BODOVÁ MAĽBA ANNY SMIRNOVEJ

reklama:

Bodová maľba, je to technika  maľovania od bodu k bodu. Premeníte ňou bežné predmety, ako sú okruhliaky, taniere, vázy – na umelecké diela! 

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s nádhernými a inšpirujúcimi dielami Anny Smirnovej.

„Volám sa Anna Smirnová. Narodila som sa a žijem na Južnom Urale. Od detstva rada tvorím, aj keď nemám umelecké vzdelanie a nikdy som sa nechodila na žiadnu umeleckú školu.

Raz som videla prácu Elspeta McLeana a zamilovala som sa do tejto techniky.

Maľujte bodky. Maľby sa robia všetkými akrylovými farbami a štetcom. Keď začnem kresliť mandalu alebo obrázok, nemám presnú predstavu o tom, ako to bude vyzerať, postupne sa rozvine vzor. Tu sa nedá pomýliť,  maľujete bod po bode …

Je to veľmi namáhavá práca, ale výsledkom je fascinujúci výsledok.

Podpisujem svoju prácu s iniciálkami Braillovej abecedy, prečo?Moja matka povedala, že moje maľby nie sú len viditeľné, ale aj hmatateľné. Zasmiala sa a dodala, že moje obrázky sú pre nevidiacich.))

Práca na jednom obraze trvá niekoľko dní..Podľa zložitosti je dielo hotové do týždňa.

Počas práce  vždy počúvam krásnu hudbu, nielenže pomáha pri práci, ale samotná práca absorbuje pozitívnu energiu, lásky a pokoja ktorú potom odovzdávam svojim divákom.

Moja práca a jej tvorivý proces je možné vidieť na facebooku : www.facebook.com/AnnaSmirnovaArtist

4 1.jpg5.jpg8 2.jpg9.jpg10 2.jpg12 2.jpg13 1.jpg15 2.jpg16 2.jpgTochechnaya rospis 1.jpgTochechnaya rospis 2.jpgTochechnaya rospis 3.jpg

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

11733547 10205904570365195 1047848894 o
Autor Dátum 4. júla 2018
K téme

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.