Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bdie nad vami anjel strážny? Podľa týchto znamení to určite spoznáte

reklama:
anjel
anjelwww.gettyimages.com

Čas od času o niekom prehlásime, že nad ním bdie anjel strážny, čo je bytosť pochádzajúca z duchovného sveta a ktorej úlohou je držať nad nami ochrannú ruku. Niektorí ľudia veria, že im anjeli strážni pomáhajú vyšliapať si cestičku životom, sprevádza ich na každom kroku a vydávajú vlny s frekvenciou, ktorú nemožno normálne zaznamenať.

A čo vy? Bdie aj nad vami váš anjel strážny? Alebo patríte k ľuďom, ktorí si myslia, že je to úplná hlúposť? Máme pre vás hneď niekoľko znamení, vďaka ktorým bezpečne spoznáte, či aj nad vami anjel strážny drží ochrannú ruku.

Anjel strážny k vám vysiela signály, ktorých si nemusíte všimnúť hneď

Kto verí na nadpozemské bytosti, medzi ktoré strážni anjeli patria, ten je presvedčený o tom, že ich prítomnosť a snahu sa s nami spojiť nemusíme rozpoznať hneď. Podľa nich nám anjeli dávajú určité signály a znaky, ktorými sa nám snažia napovedať, že sú nám nablízku, ochraňujú nás a majú nás radi. Poďme si teda spoločne predstaviť znamenia, ktoré k nám anjeli strážni vysielajú a ktoré vám napovedia, či jedného takého máte po svojom boku aj vy.

Znamenie prvé: hudba

Prvým znamením môže byť hudba, ktorá môže mať podobu anjelských zvonov, alebo tiež iba  príjemné zvuky krásneho nástroja, ktorého presný názov ale nebudete schopní celkom jasne určiť. Sú to chvíle, kedy znenazdajky a napríklad len na pár okamihov začujete vám príjemné tóny, ale nebudete vedieť, odkiaľ vlastne prichádzajú.

Znamenie druhé: záblesk svetla

Ďalším znamením, ktorým sa vám anjel strážny možno snaží naznačiť, že práve v danú chvíľu je vedľa vás, je záblesk svetla. Aj v tomto prípade sa jedná o nevysvetliteľný pôvod svetla alebo záblesky farieb, ktoré síce zahliadnete, ale nebudete vedieť, odkiaľ prišli, ani nenájdete ich zdroj. Aj v taký okamih môže byť váš ochranca nablízku.

Znamenie tretie: mrak

Už sa vám niekedy stalo, že ste bez dôvodu vzhliadli k oblohe a videli na nej mrak v tvare anjela? Aj toto je jedno zo znamení, cez ktoré sa s vami chce váš strážny anjel spojiť a ukázať vám, že ani v tejto chvíli nie ste sami, pretože je po vašom boku a kedykoľvek pripravený vám s čímkoľvek pomôcť.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 25. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.