Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aký je váš sexuálny život podľa znamenia zverokruhu? Budete sa veľa diviť!

reklama:
Zverokruh
Zverokruhwww.gettyimages.com

Znamenia zverokruhu, v ktorom ste narodení, o vás dokáže vypovedať veľa. Jednou z vecí, ktoré na vás dokáže prezradiť, je aj to, ako ste na tom v intímnej oblasti života. Môžete sa tak dozvedieť niečo nové o svojom partnerovi … alebo napríklad aj o sebe samých.

Aké ste milenky, akí ste milenci? Aká úloha je pre vás najlepšia? A dokážete byť verní? To aj oveľa viac o vás odhalí vaše znamenie. Poďme sa na to pozrieť.

Baran

Barani bývajú majetnícki a žiarliví. Pokiaľ si žena-býk všimne, že jej partner pokukuje po inej, môžete na posteľové hry na dlhší čas úplne zabudnúť.

Barani sú ale féroví, ak im budete verní, dokážu sa vám za to odmeniť.

Sex s nimi je nespútaný, v posteli sa s nimi nikdy nudiť nebudete. Chuť majú prakticky neustále.

Býk

Býci bývajú veľmi vášniví, to ale zvyčajne odhalia až svojmu životnému partnerovi. Až s ním sa dokážu naozaj odviazať.

S krátkodobými známosťami sa správajú hanblivo a nepúšťajú sa do žiadnych veľkých experimentov.

Oproti tomu, so svojím životným partnerom sa nebráni ničomu. K sexu ale potrebujú cítiť lásku. Ženy-býci sa rady maznajú a vyžadujú dlhšiu predohru.

Krátke aférky im jednoducho nič nehovoria.

Blíženci

Na Blížencov pozor! Sex s nimi je síce vášnivý a sú ochotní pristúpiť na akýkoľvek nápad, ale ak hľadáte niečo stáleho, Blížencom sa radšej vyhnite.

Samozrejme to neplatí stopercentne, ale blíženci bývajú často nespokojní, stále hľadajú nové dobrodružstvá a vždy majú pocit, že za plotom rastie tráva zelenšia. Nikdy s vami nebudú spokojní. Do sexu dávajú maximum, od partnera ale očakávajú ešte viac. Nedokážu byť verní.

Rak

Na prvý pohľad pôsobí nevinne a zdržanlivo. Ale počkajte, čo príde za dverami spálne! Raci sa skutočne vedia odviazať. Lepšie sa cítia v dominantnej úlohe.

Majú radšej tvrdší sex a neboja sa skúšať nové veci.

Lev

Sex je pre nich vo vzťahu dôležitejší ako čokoľvek iné. Prikladajú mu naozaj veľkú rolu. Muži-levy si potrpia na erotické prádielko.

Milujú komplimenty a sú ochotní ísť aj do krátkodobých aférok.

Panny

Sú to veľké herečky a sú hrdé na svoje telo. Ženy-panny si dokážu muža veľmi rýchlo omotať okolo prsta. V posteli zaujmú rady dominantnú úlohu.

Váhy

Stačiť váham nie je len tak. Do sexu sa hrnú bezhlavo, sú ochotné urobiť čokoľvek pre potešenie partnera. Tí, ktorí získajú váhu-ženu, si môžu gratulovať. S touto ženou sa nebudú nikdy nudiť. Len pozor, ak sa začne nudiť váha, nemá ďaleko k nevere.

Škorpión

Škorpióni nepatria medzi tých, ktorí by chceli sexovať každý deň od rána do večera. Sexu sa budú občas vyhýbať a ich partneri ich budú musieť pravdepodobne prehovárať.

Na druhú stranu, keď už k sexu dôjde, bude to zaručene nezabudnuteľný zážitok. Škorpióni robia všetko naplno a ani sex nie je výnimkou. Sex so Škorpiónom je možno ten najlepší vôbec.

Strelec

Strelci sú naozaj rafinovaní. Ženy-strelci sa rady hrajú na neviniatka, pôsobia veľmi žensky a vzbudzujú u mužov ochraniteľské sklony. Dôležité sú pre nich city a častý fyzický kontakt.

Muži sú pre nich zvyčajne ochotní urobiť čokoľvek, čo im na očiach uvidia. V sexe sa lepšie cíti v podriadenej úlohe. Aspoň naoko. V skutočnosti ale majú všetko vždy pod kontrolou.

Kozorožec

Aj Kozorožci majú radi submisívnu úlohu. Túžia byť vedení. Pôsobia zraniteľne, disponujú ale neobyčajnou sexuálnou energiou, vďaka ktorej pôsobia neskutočne príťažlivo.

Vodnár

Vernosť im moc nehovorí, sex majú radi a ľahko sa nechajú zlákať k novým dobrodružstvám. Zvyčajne majú veľa skúseností, sú to preto zvyčajne dokonalé milenky a milenci. Dokážu každého veľmi rýchlo oslniť svojím osobným kúzlom, ostatní sa do nich ľahko zamilujú.

S jedným partnerom ale vodnári a vodnárky nikdy nevydržia príliš dlho. Takže pozor, nech vám nezlomí srdce.

Ryby

Sex je pre nich súčasťou lásky. Bez nej si to jednoducho nevedia predstaviť. K sexu potrebujú druhého dobre poznať a mať k nemu absolútnu dôveru. Až potom sa dokážu naplno odviazať.

Ryby sú typické svojou veľkou fantáziou a kreativitou a tá sa prejavuje aj v intímnom živote. Obvykle ale trvá dlhšiu dobu, než začnú partnerovi natoľko dôverovať, aby mu odhalili svoje fantázie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 20. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.