Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako spoznáte, že Vás partner podviedol?

reklama:

Niečo také Vám naozaj neprajeme. Ale tiež je veľmi zlé, ak sa to deje za Vašim chrbtom a Vy o tom nemáte tušenie. Akonáhle dôjde k záletom, musí si neverník dať poriadny pozor, aby ho nezradilo niekoľko podstatných detailov. Musí mať skvelú pamäť, pretože akonáhle sa raz odchýli od tvrdenia, kde práve bol, je to s ním zlé.

00 2.jpg

Nejde to ututlať nastálo

Je to naozaj vyčerpávajúce aj finančne náročné, preto to dlhodobo bez „straty kvetiny“ vydržia len málokto. Najskôr si ujasnite, či chcete naozaj poznať pravdu. Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšie je nič nevedieť. Lenže neistota je tiež hrozná. Pozrite sa na zaručené tipy do našej fotogalérie, ako zistíte, že Vaša polovička Vás podvádza.

01 2.jpg

Ak trávi v kúpeľni pred zrkadlom dokonca viac času, než vy sama, je to prapodivné. Zvlášť ak doteraz jeho jediná hygiena spočívala v päťminútové sprche, holenie a pár kvapkách voňavky.

02 1.jpg

Má vypnuté zvonenie, chodí s mobilom na záchod, je duchom neprítomný. Všade má piny a hesla.

Nurse / doctor headache stress

Úplne nevinne poznamenáte, že máva príliš veľa nadčasov a on hneď neprimerane podráždene vyhlási, že to predsa robí pre rodinu a peniaze si rada užijete tiež. Zmienite sa o zjavu jeho kolegyne a on na vás vyjde.

04

Nedokáže sa s vami už tak dobre uvoľniť ako predtým. Nudí sa, nechce s vami nikam zájsť pobaviť sa.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 13. júla 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.