Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka!

reklama:
nevera
neverawww.gettyimages.com

Ste vo vzťahu alebo v manželstve šťastná a milujete svojho priateľa? Ste si istá, že aj on miluje vás? Ale po čase začnete mať pochybnosti, či ste v jeho živote jediná? Je to úplne bežný pocit, ktorý má asi každá žena. Obavy a žiarlivosť sú najhorším nepriateľom všetkých žien vo vzťahu. Tá hranica, kedy začneme mať pochybnosti a máme pocit, že už to priateľa nebaví a možno hľadá niečo iné, je práve 1 rok. Väčšinou po tomto období, žena začne podozrievať svojho partnera.

Inštinkt má každá z nás. My ženy vieme vycítiť, či sa ešte nejaká iná ženská v partnerovej posteli nachádza. No nie vždy sa trafíme a často to skončí hádkami a nedorozumeniami.
8 znakov, ktoré by nám mohli odhaliť partnerovu neveru:

1. extrémnej pozornosť

Možno pre niektorú z vás je to prirodzené, že sa tak priateľ správa každý deň. No tie, u ktorých to nie je na dennom poriadku a partner začne byť až moc pozorný, nosiť kvety, dary, neustále vás hladkať. Môže byť za tým práve pocit viny. No tieto pocity sú u mužov len prvotné a trvajú veľmi krátko nato, aby to bol dostatočný dôkaz na odhalenie, alebo vôbec pochybovanie. Muži si rýchlo vedia zvyknúť na danú situáciu a nevera sa zrazu stane pre nich prirodzená, takže darčeky a pozornosť sa skončia. Škoda …

2. Prehnaná úprava zovňajšku

Ak to váš partner robí neustále, a proste taký je a dbá o svoj zovňajšok denno- denne, potom je to v poriadku. Ale, ak máte doma partnera, ktorému stačila sprcha a čisté oblečenie a zrazu sa začne 2x do dňa sprchovať, zmení štýl obliekania, trávi viac času pred zrkadlom, nová vôňa, nový účes … .Hm asi potom nie je niečo v poriadku. Ak to robí pre vás je to vynikajúce, ale ak sa takto fínt a odchádza z domu, za tým už bude bohužiaľ nový objekt.

3. Nepresné informácie

Pokiaľ Vám priateľ povie, že bol predchádzajúci večer s priateľmi posedieť a vy sa náhodou od jeho kamaráta dozviete, že tam vôbec nebol. Viete ktorá bije … Niekedy je výhodou mať spoločných priateľov, alebo nebodaj kamaráta, ktorý je do vás zaľúbený.

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 22. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.