Ako sa zbaviť chĺpkov v podpazuší? S týmito tipmi na holenie bude Vaše podpazušie neodolateľne zvodné a hebké.

Zdieľať
Fb 55.jpg

Holíte sa často v podpazuší alebo kdekoľvek inde na tele? Používate k tomu holiaci strojček, žiletku, vosk alebo nejaké iné metódy? Alebo ste skôr osoba, ktorá dáva prednosť prírode a nechávate svoje telo tak, ako je mu prirodzené, teda s chĺpkami a chlpmi? Na jednej strane je to v dnešnej dobe celkom populárne, ale stále je lepšie byť hladko oholený, resp. oholená. Hovoríme tu najmä o mieste v podpazuší, ktoré v tomto teplom období môže prechádzať ťažkými časmi, najmä u tých, ktorí sa nadmerne potia alebo sa veľa pohybujú vonku. Ohoľte si svoje podpazušie s týmito tipmi a bude čisté, zvodné, dokonalé a hebké.

Bezbolestné riešenie pre ženy

Ženy, ktoré hľadajú bezbolestné, rýchle a jednoduché riešenie, ako odstrániť chĺpky z podpazušia alebo iných častí na tele, zvolia najčastejší spôsob, a tým je klasické holenie. Táto metóda je síce zaručená, ale často so sebou nesie aj rad nevýhod, ktorými sú napríklad podráždenie, porezania alebo skutočnosť, že za pár dní to budú musieť robiť znova. Stačí sa však riadiť týmito radami a všetko môže byť inak. Poďte to zistiť a získajte pri holení podpazušia výhody.

Príprava a peeling

Veľmi dôležitá je príprava, ktoré veľké množstvo žien nevenuje patričnú pozornosť. Napustite si horúcu vaňu, sadnite si do nej a chvíľu odpočívajte, kým para nezjemní vaše chĺpky. To je prvá rada, ktorá pomôže.

Ak sa holíte žiletkou, tak po chvíli sa na nej začnú usadzovať nečistoty, ktoré je potrebné zlikvidovať aby holenie bolo efektívne. Nečistoty sú mŕtve kožné bunky, ktoré holením miznú. Pred holením si teda nabudúce dôkladne vyčistite kožu peelingom.

Pena a strojček

Výber produktu, resp. holiacej peny, je tiež dôležitý. Vždy ju používajte, ak sa nechcete poraniť. Pokiaľ ju nemáte a nechcete za ňu utrácať peniaze, môžete použiť kondicionér na vlasy, ktorý má podobný účinok.

Vyberte si tiež ten správny holiaci strojček alebo žiletku. Väčšinou je medzi nimi veľký rozdiel, pretože každá má iné zloženie britiev. Dobrá žiletka alebo holiaci strojček by mali mať: pohyblivú hlavicu so zaobleným povrchom, mäkkú a pogumovanú rukoväť a primeraný počet lopatiek v hlavici.

Pohyby a hydratácia

Nezabudnite tiež na vedenie správnych pohybov tak, aby ste sa neporezali. Po každom ťahu ostrie umyte, aby holenie bolo, čo najúčinnejšie. Po holení vždy pokožku dôkladne hydratujte vhodným telovým mliekom s upokojujúcimi a protizápalovými účinkami.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané