Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako nosíte tašku? Môže to niečo povedať o vašej osobnosti

reklama:
nosenie kabelky
nosenie kabelkywww.gettyimages.com

Spôsob, akým chodíme, stojíme aj hovoríme, odhaľuje, kým sme. Pozorný pozorovateľ si všimne aj drobný aspekt v správaní alebo gestách. Všetko sa môže stať zrkadlom, ktoré odráža vašu osobnosť. Stačí sa pozerať pozorne. V jednoduchom teste nájdete odpoveď na otázku týkajúcu sa nášho vnímania sveta. Ako nosíte tašku?

Batoh na chrbte

Ľudia, ktorí preferujú batohy, milujú dobrodružstvo, vzrušujúci svet, zaujímajú sa o novinky a milujú praktické veci. Batohy si vyberajú jednoducho preto, že sú pohodlné a priestranné. Vďaka nim sú kedykoľvek pripravení na dobrodružstvo alebo výlet. Sú tiež veľmi spontánni, ale zároveň spoľahliví.

Taška v ruke alebo na krku

Nosíte tašku v ruke? Potom máte vo zvyku mať situáciu pod kontrolou. Máte strach zo zlyhania, ste úprimní a spontánni. Staráte sa o svojich blízkych a chránite ich, ako svoj najväčší poklad. Všeobecne sú takíto jedinci veľmi solídni, ale strach zo zlyhania ich môže v mnohom brzdiť.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí nosia tašky na krku, ste rozhodne mimoriadny a búrlivý človek. Komunikácia s nimi je zábavná a inšpirujúca. Tento zvláštny spôsob nosenia kabelky umožňuje jedincovi, aby mal voľné ruky. Tými sa môže lepšie vyjadrovať. Reč tela pre nich nie je o nič menej dôležitá, než verbálny prejav.

Taška na jednej strane alebo cez rameno

Tí, ktorí nosia tašku na ramene, majú obvykle radi knihy. Tento štýl je pre nich pohodlnejší, aby mohli zdvíhať väčšiu váhu. Autobusová zastávka aj kaviareň sú miesta, kde môžu ľahko siahnuť po knihu, otvoriť ju a ponoriť sa do čítania. Sú to taktní a úprimní ľudia, ktorí neurážajú ostatných vo svojom okolí.

Ľudia s taškou cez rameno sú prirodzene opatrní. Nedôverujú ostatným, ani svetu. Nosia svoje veci tak, že ich nikto nemôže ukradnúť. Obvykle sú to veľkorysí ľudia, cenia si úprimné priateľstvo a lásku. Dávajú svojim blízkym všetko, čo potrebujú a chcú, aby videli úsmev na ich tvári.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 7. novembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.