Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké pery máte a čo o vás prezradia?

reklama:

Začali s tým už starí Gréci, ktorí dokázali z ľudskej tváre vyčítať charakter človeka

Vedeli ste, že ľavá strana ľudskej tváre vypovedá o citoch a emóciách človeka, zatiaľ čo pravá o jeho rozumovej stránke?

01 intro what the shape of your lips says about you shutterstock.jpg

Veľa prezradia aj samotné časti tváre. Široké čelo je znakom inteligencie. Výrazná brada symbolizuje výbojnosť a vytrvalosť. Nos je spájaný s cieľavedomosťou človeka.

Pery vypovedajú o potrebe citu a schopnosti ho oplácať druhým. Nájdite si v našej typológii pery, ktoré zodpovedajú vašim alebo partnera, brata, matky, otca a podobne. Možno vám vysvetlí mnohé o povahe ich nositeľa. A kto vie, možno vám to zlepší aj vzájomné vzťahy.

Plné pery

Close up of womens lips.jpg
Má ich aj herečka Angelina Jolie

Charakteristika:Ľudia, ktorí majú veľkú pusu, sú rodení opatrovatelia. S láskou sa starajú o manžela, deti, babičku či susedku. Vždy kladú záujmy ostatných pred tými svojimi, preto ich často vidíte, ako vo voľnom čase niekomu vypomáhajú, prípadne ešte chodia kŕmiť hladné mačky do parku. Je to aj váš prípad? Potom vám príroda nadelila do vienka silný materský cit a schopnosť byť trpezlivými a dobrými rodičmi.

Keď je horná pera väčšia

Charakteristika:Ste rodený herec či herečka! Máte veľký temperament, charizmu a neuveriteľnú potrebu byť vždy stredobodom pozornosti. A to sa vám celkom darí. Milujete totiž všetko nevšedné a originálne – či už ide o váš šatník (kde hrajú prím výrazné modely a šperky), vône či topánky. V spoločnosti vystupujete sebavedome, emotívne a nezriedka sa uchýlite k afektovanému správaniu. Vaši priatelia to už poznajú. Vedia, že ste anjel s diablom v tele … A záleží len na vašej nálade, čo preváži.

Pusa ako lodička

Drooping mouth 3 750x400.png
Charakteristika:Máte výraznejšie spodnú peru? Potom ste ako tá loďka. Potrebujete cítiť vietor vo vlasoch, šíre more slobody a možnosť plávať, kam sa vám zachce. Skrátka, nenarodili ste sa preto, aby ste každý deň sedeli osem hodín v kancelárii a ťukali do počítača. Na to ste moc energickí. Máte radi nové výzvy, dobrodružstvo. Pokojne budete pracovať dvanásť hodín denne a jesť špagety, len keď budete mať pocit, že sa vo vašom živote „niečo deje“.

Pusa ako malina

Charakteristika:Ste majiteľmi týchto pier? Vašou hlavnou prioritou je vlastný prospech, pohodlie a spokojnosť. Ale prečo by vám to mal niekto zazlievať? Veď keď sa človek dobre postará sám o seba, aspoň nevisí na krku ostatným. A to je tiež bonus. Hoci na niekoho môžete pôsobiť ako sebci, zdanie klame. Svoju rodinu a priateľov milujete. V ťažkostiach je vypočujete a podáte im pomocnú ruku. Ale nikto po vás nemôže chcieť, aby ste sa obetovali na svoj úkor. Pre seba ste vždy číslo jedna!

Úzky úsmev
Aj herečka Kirsten Dunst ho má

Charakteristika:Majitelia úzkych pier bývajú spravidla samotári. Ale dobrovoľní! Skrátka je im niekedy lepšie, keď sú sólo. Viac si tak vychutnajú návštevu kina, divadla alebo dovolenku pri mori. Do spoločnosti zavítajú len vtedy, keď majú náladu. Ale v žiadnom prípade nestojí bokom. Ich vrodená sociálna inteligencia im umožní rýchlo „zapadnúť“ a nájsť s ostatnými spoločnú reč.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 17. júla 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.