Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké choroby vám hrozia podľa mesiaca narodenia? Je to desivo presné

reklama:
kalendár
kalendárwww.gettyimages.com

Možno ste to netušili, ale mesiac, v ktorom ste sa narodili, ovplyvňuje nielen  vašu osobnosť, ale aj váš zdravotný stav.

Január

Ak ste sa narodili v zime, ste pokojnejší a menej temperamentný ako ľudia, ktorí prišli na svet v inom ročnom období. Väčšinou svoje city skrývate a úspešne bojujete s depresiou. Ohrozujú vás najmä žalúdočné vredy, zápcha, srdcový záchvat a migréna. Zaujímavosťou je, že muži narodení v januári trpia problémami so štítnou žľazou 3 krát vzácnejšie, než tí, ktorí prišli na svet v decembri.

Február

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú veľmi inteligentní a majú starostlivú povahu. Ak oslavujete narodeniny vo februári, dávajte si pozor na problémy so štítnou žľazou, artritídou, srdcové choroby (muži) a trombózu (ženy).

Marec

Jarní ľudia bývajú väčšinou dobre naladení. Ak oslavujete narodeniny v marci, apríli alebo máji, ste rodení optimisti a veselé kopy. U mužov narodených v marci sa najčastejšie objavujú problémy s astmou, šedý očný zákal a srdcové choroby. Ženy trápi reuma, zápcha a zápaly svalov a šliach.

Apríl

Muži narodení v apríli môžu trpieť osteoporózou, problémami so štítnou žľazou a astmou. Ženy mávajú nepríjemné skúsenosti s bronchitídou, onkologickými ochoreniami a osteoporózou.

Máj

Májový muži majú sklony k vzniku astmy, depresiám a cukrovky. Ženy sa často stretávajú s problémami kostí, zápchou a chronickými alergiami.

Jún

Ľudia narodení v júni vnímajú svet pozitívne, ale napriek tomu sú im blízke časté zmeny nálad. Tie môžu vyústiť do vážnejších psychických problémov (bipolárne poruchy, depresie alebo úzkostných porúch). Mužov často trápia opakované zápaly priedušiek a srdcové choroby. Ženy sa stretávajú s inkontinenciou, reumou a zápalom kĺbov.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 1. februára 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.