Aká je kliatba vášho znamenia zverokruhu? Odhalíme bremeno, ktoré nesiete na svojich pleciach celý život!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká je kliatba vášho znamenia zverokruhu? Odhalíme bremeno, ktoré nesiete na svojich pleciach celý život!

reklama:

Váhy, škorpión a strelec

Váhy sú deťmi harmónie a mieru, ktorí ľahko získavajú priatelia, ale nedokážu ich všetky udržať. Sú diplomatickí, čestní, ale nedokážu vždy vyjadriť, čo si myslia. Často sa tak odcudzujú od ostatných, čo je veľká škoda.

Škorpión je prekliate a pomstychtiví znamenie, od ktorého sa ľudia kvôli jeho agresiu ľahko odvráti. Ak sa naštve a vztekne, potom jeho hlavnou zbraňou býva práve pomsta. Pozor na neho, vie byť dosť nebezpečný.

Strelec je veľmi zaujímavé znamenie, ktoré je vzrušujúce a dobrodružné zároveň. Jeho spontánnosť je jeho podstatou a je vždy odsúdený na tvári neznámeho a neistého vlka, od ktorého nikto nevie, čo čakať.

Kozorožec, vodnár a ryba

Kozorožec je premýšľavý a prezieravý človek, ktorý rád každému pomáha. Miluje bez premýšľania a má silnú finančnú podporu. Prekliatie je pocit, že bez ohľadu na to, koľko zarobí, bude mať vždy pocit, že je to málo.

Vodnár je temperamentný a miluje stretávania a nadväzovanie nových priateľstiev. Nerád vystupuje zo svojej zóny a pohodlie a ak sa necíti v bezpečí, môže sa uzavrieť do seba. Potom už s ním ňu neurobíte, musí jedine sám.

Ryba stále pláva nad oblaky je plná myšlienok a túžob, z ktorých si polovicu ani nemusí uvedomiť. Je to taký rojko, ktorý dokáže málokedy naplniť všetky svoje túžby a je s ním niekedy ťažké žiť.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 18. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.