Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak sa zobúdzate medzi 1:30 a 4:30, môžte byť v nebezpečenstve

reklama:
zobúdzanie
zobúdzaniewww.gettyimages.com

Určite každý z nás má rád spánok. Kto by tiež nemal, pretože spánok má pre naše telo blahodárne účinky. Avšak čo o spánku málo kto vie je to, že sa spája s rôznymi náboženskými kultúrami. Je to z toho dôvodu, že ľudia v spánku okrem regenerácie cítia rôzne vibrácie, niekomu môže naskočiť aj husia koža. V Biblii je jasne dané, že sny sú akási komunikácia s Bohom.

Naše telo má určité energetické body, ktoré zaisťujú prúdenie energie. Každá časť nášho tela má svoj bod. V závislosti od času kedy sa prebudíme môžeme tak zistiť čo nám naše telo hovorí. Poďme si ukázať rôzne druhy toho, kedy sa prebudíme a čo to vlastne znamená a čo nám telo naznačuje, že sa deje s naším telom. Všetky časy a vysvetlenie.

22:00-23:30  Stres

Dnešná doba je plná stresu a tá nám bráni k tomu, aby sme v pokoji zaspali. Preto sa jedná o to prepojenie so stresom a úzkosťou, ktoré nám zabraňujú v spánku.

00:00-01:30

V tomto čase má najväčšiu aktivitu váš žlčník. S ním sú naviazané problémy ako sú emocionálne situácie života. Takže ak sa prebúdzate v túto hodinu je možné že máte určité starosti v tejto sfére.

2:00 – 3:30

Tu prichádza na rad pečeň. Či ste sa prebudili alebo často prebúdzate v tento čas. Môže to o vás povedať to, že sa zle vyrovnávate so závisťou alebo hnevom na niekoho z vášho okolia. Avšak samy sebe to nepriznáte.

3:30 – 4:30

V tento čas máte najviac aktívne podvedomie. Ak sa prebudíte v tejto sfére je veľmi pravdepodobné, že s vami chce nadviazať kontakt vyššiu moc. Tento problém sa dá však využiť aj vo svoj prospech. Ľudia, ktorí toto majú pod kontrolou sú dnes veľmi šťastní a vyrovnaní, ale stojí vás to určitý čas na to aby ste mohli túto sféru ovládať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 7. mája 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.