Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj zvieratá sa môžu priateliť a môže sa medzi nimi vytvoriť naozaj silné citové puto. Presvedčí vás toto šteniatko, ktorému pri dokonca vyhŕknu slzy

reklama:
pes
pesyoutube.com

Ten, kto má doma niekoľko druhov zvierat, tak určite vie, že pozorovať ich, môže byť niekedy naozajstná zábava. Najmä v prípadoch, keď sa na záhrade zíde pes, mačka a ešte do toho domáci králik, tak môže byť o zábavu naozaj postarané. Často si tieto zvieratá nechcú ublížiť, ale skôr aby sa spolu mohli hrať.
Keď má krava málo priateľov

Príbeh sa odohráva na jednej farme, kde sa vyskytuje všeobecne veľa zvierat. Nečakané kamarátstvo však vzniklo medzi plne nečakanými druhmi. Ide o malého psa a kravu, ktorá mala asi málo priateľov. Malý pes kravičku prijal takmer ako svoju matku a obaja boli nerozlučný pár. Avšak keď došlo na finančnú krízu na farme, musela rodina kravu dať preč. Predali ju tak k neďalekému susedovi. Vedeli o ich priateľstve, však inú možnosť v tú chvíľu naozaj nemali. Zvieratá môžu mať priateľov medzi rôznymi druhmi, psy sa tak, napriek predstavám, kamarátia napríklad s mačkami, králikmi alebo inými hlodavcami.

Všetko sa skončilo šťastne

Psík sa však nechcel svojej priateľky vzdať a tak si kravičku „vyňuchal“ a našiel si ju. Ešte pred tým však doma zapríčinil poriadny krik, plač psa bol naozaj hlasný. Krásne konštatovanie však nastalo v čase, keď psík mal naozajstnú trpezlivosť a tak sa mohol so svojou náhradnou matkou opäť stretnúť. Majitelia farmy, ktorí kravu museli predať, sa to však čoskoro dozvedeli a psíka im bolo natoľko ľúto, že sa dohodli so susedom na tom, že kravičku odkúpi, aby pes mal svoju kamarátku späť. Poznáte tiež nejaké netradičné priateľstvo? Prípady, kedy sa zvieracia matka postará o mláďatá iného druhu, nie sú výnimočné a vždy stojí za to sa na takéto spojenia pozerať a pozorovať ich. A ž si budete domov kupovať nejakého domáceho maznáčika, nezabudnite ho zoznámiť aj s ostatnými členmi rodiny. Možno sa zrodí také krásne spojenie, ako na tejto rodinnej farme.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 22. októbra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.