Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj staršie ženy si zaslúžia rešpekt a úctu, myslime na to

reklama:
žena
ženawww.gettyimages.com

Vek je síce krásny a dôstojný, v dnešnej dobe ale býva stále tabuizovaný. Starých ľudí väčšinou nevídame na televíznych obrazovkách a na obálkach módnych časopisov a keď, tak len účelovo ako reklamu na doplnky stravy, krémy proti vráskam a podobne. Je to smutné, pretože každý človek, či už je mu dvadsať alebo päťdesiat, si zaslúži úctu a nebyť prehliadaný.

Patrí budúcnosť naozaj len deťom?

Ženy vo veku nad päťdesiat rokov už bývajú väčšinou babičkami, a tak sa mladej generácie stránia, sú radšej doma na záhradke a moc sa neukazujú. Najmä ženám potom ale často chýba sebavedomie a upadajú do depresií. Jediné, čo počujeme, je, že deti sú naša budúcnosť. Herci a herečky, reportéri a aktéri vo väčšine reklám majú mladé a krásne tváre, vlasy bez jediného šedivého vlasu a tvár bez jedinej vrásky. Život ale päťdesiatkou nekončí.

Mužská myseľ je naprogramovaná na to, aby sa im páčili krásne, mladé a atraktívne ženy. Väčšinou si tak predstavujú aj svoj ideál. Len málokto sa zmieni o tom, že by jeho žena snov mala byť múdra, láskavá a trpezlivá. Ženy, ktoré majú vkus a eleganciu, sú ignorované, hoci sú to skvelé matky a mnohokrát aj skvelé babičky.

Staršie ženy majú veľa skúseností

Od generácie ľudí nad päťdesiat rokov sa toho môžeme veľa naučiť. Aj oni milujú humor, umenie a môžu rozdávať radosť, v neposlednom rade sú ale aj studnicou múdrosti a životných skúseností. Je smutné, že sú ženy po päťdesiatke odsúdené k životu v ústraní. Pritom mnoho päťdesiatničiek vyzerá stále krásne a mladistvo, rady chodia na koncerty, rady tancujú a bavia sa, skrátka majú stále chuť do života.

Článok má za účel motivovať všetky dámy vo veku nad päťdesiat rokov na to, aby si viac verili. Verte, že nie ste vhodné len na stráženie vnúčat, pečenie, varenie, upratovanie a okopávanie. Aj vy môžete byť elegantné a krásne, a predovšetkým môžete žiť svoj vlastný život tak, ako samy chcete. Mladá generácia potrebuje vás i vaše skúsenosti.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 18. októbra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.