Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Články
  • zaujímavosti
  • Adoptívna matka zažila šok, z ktorého sa dlhú dobu nemohla spamätať! Keď zverejnila svoj príbeh, rad ľudí mu nemohlo uveriť. Neuveríte, aké dieťa si osvojila.

Adoptívna matka zažila šok, z ktorého sa dlhú dobu nemohla spamätať! Keď zverejnila svoj príbeh, rad ľudí mu nemohlo uveriť. Neuveríte, aké dieťa si osvojila.

reklama:
Fb 52.jpg

Mladá Američanka Katie sa rozviedla, keď jej bolo iba tridsať rokov. Neprepadla ale depresiám a beznádeji, ale využila koniec svojho manželstva ako výzvu k veľkému reštartu svojho života. Rozhodla sa, že aj bez manžela vychová dieťa a rozhodla sa, že pomôže odloženým deťom v núdzi. Deti nakoniec adoptovala celkom dve. Čakalo ju ale šokujúce zistenie.

Rozvedená matka túžila po dieťati

Keď sa Katie Price po rozvode presťahovala do nového bydliska a našla si novú prácu, napadlo ju, že by mohla pomôcť nejakému nešťastnému dieťaťu, ktoré sa skončilo ako sirota bez matky a dať mu nový domov a lásku, ktorú potrebuje. Požiadala teda o osvojení dieťaťa a pracovníci jej ponúkli štvortýždňového novorodenca, ktorého matka zanechala po pôrode v nemocnici. Chlapec doteraz nemal ani žiadne meno, a preto ho Katie pomenovala Grayson.

Než prebehlo administratívne koliesko, na ktorého konci si žena mohla svojho nového synčeka odniesť domov, ubehlo celkom jedenásť mesiacov. Až potom mohla Katie Graysona konečne oficiálne nazvať svojím synom. Bola z dieťaťa tak nadšená a šťastná, že sa nakoniec po nejakej dobe rozhodla adoptovať dieťa ešte jedno, aby Grayson nevyrastal ako jedináčik. Osud sa však s ňou aj deťmi neuveriteľne pohral.

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 18. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.