Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6 vlastností ľudí, od ktorých by ste mali dať ruky preč

reklama:
zlá vlasnosť
zlá vlasnosťwww.gettyimages.com

Na svete je mnoho zlých ľudí a každý z nás by si prial, aby to tak nebolo. Nikto sa nechce cítiť ublížený alebo aby bol využívaný. Ale tomu horúco ťažko človek zabráni, pretože realita je iná, na prvý pohľad nepoznáme, ktorý človek je dobrý a ktorý je naopak ten zlý. Podľa štatistík má každá 25. osoba psychopatické sklony. Ubližuje iným ľuďom, a sám seba nad všetkými uprednostňuje. Ako teda zistíme odlišnosť týchto ľudí od „normálnych“? Máme pre Vás 6 typov na vlastnosti ľudí, ktorým sa radšej vyvarujte. Práve u týchto ľudí je veľká pravdepodobnosť, že vám budú klamať a nemyslieť to s vami úprimne.

Vždy má svoju pravdu

Poznáte niekoho kto si trvá na svojom a nedokáže prijať iný názor a vždy práve on má pravdu? Svoje chyby neprizná, ale neustále svoje názory niekomu vnucuje, že on má pravdu. A keď ju nemá, robí akoby sa nič nestalo.

Radosť z nešťastia iných ľudí

Táto celkom „normálna“ vlastnosť sa objavuje u detí už v rannom veku, každý rodič by jej preto mal predísť, aby sa nestala automatizovaná a tým normálna. Jedinec bude žiť potom v domnení, že si to ten druhý zaslúži, aj keď skutočnosť bude inde.

Príliš veľké sebavedomie

To spoznáme na prvý pohľad, paradoxom je, že ľudia čo majú prehnané sebavedomie, tak práve oni z veľkej časti väčšinou nič nevedia a stávajú sa úplne nepoužiteľnými do normálneho života.

Pokrytec

Človek, ktorý nemá morálne vychovanie a niekomu za niečo nadáva, ale sám to potom tiež robí a nepríde mu to zlé. Príde mu to normálne.

Negativista

Osoba, pre ktorú je všetko zle, nič sa podľa neho do budúcnosti určite nepodarí. Jednoducho na všetko má zlý a záporný postoj. Väčšinou čo všetko hovorí alebo robí, začína predponou NE- (nedokážem, neurobím, nezaslúžim, atď.)

Lakomý človek

Jeden z najhorších ľudí vôbec. Nevydajú ani korunu, a tzv. si sedia na peniazoch. S lakomcom je ťažko žiť, pretože väčšinou najviac šetrí práve na vás a na vašich deťoch. Ťažko od nich dostanete nejaký hodnotný darček, alebo, že by vás pozval na večeru a už vôbec nepočítajte s prekvapením.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 8. mája 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.