Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5-minútový cvičebný plán podľa svetovo známeho atléta. Vďaka nemu dosiahnete neuveriteľných výsledkov!

reklama:
00 44.jpg

Len 5 minút tohto denného cvičebného plánu vyvinutého slávnym biológom a športovcom J. P. Mullerom Vám pomôže udržať Vaše telo v perfektnom tvare. A čo viac, môžete to cvičiť kdekoľvek: doma, v kancelárii, na pláži atď.

Dnes Vás preto vyzývame k vyskúšaniu neuveriteľného cvičebného plánu, ktorý zmení váš život raz a navždy. Tešíme sa na Vaše výsledky!

Bočné hojdanie trupu

01 20.jpg

Dajte si nohy tesne vedľa seba, zatiahnite ruky do pästí a otočte trup zo strany na stranu. Zakaždým, keď sa Vaše telo pohybuje doprava, ohnite ľavú ruku v lakti a zdvihnite ju nahor.

Teraz to všetko zopakujte s rukami roztiahnutými po stranách. Potom opakujte s rukami roztiahnutými hore, prsty prepojené.

Opakujte všetky cviky znovu a postavte sa nohami šírku ramien.

Rýchle pohyby nôh

02 19.jpg

Rýchlo zdvihnite a položte pravú nohu, potom ľavú. Pokračujte v cvičení, ohnite nohy a zdvihnite kolená tak vysoko a čo najbližšie k hrudníku, ako je to len možné, bez toho aby ste sa naklonili dopredu. Vaše prsty by mali byť stále spustené.

Položte pravú dolnú nohu späť. Zmeňte nohy a opakujte. Zakaždým sa pokúšajte došliapnuť až na päty. Hornej časti nôh by mali zostať nepohyblivé a zvislé.

Pri nádychu vykonajte veľmi rýchle a silné kopy s jednou nohou. Pri výdychu urobte to isté s druhou nohou. Tieto pohyby by sa mali podobať tomu, ako by ste sa snažili udrieť do futbalovej lopty špičkou nohy.

Pomalé drepy

03 16.jpg

Stojí s nohami široko od seba, ruky spustené. Pomaly zdvihnite ruky dopredu, kým nie sú na úrovni ramien, a preklopte sa na svoje boky. Počas tohto cvičenia musí Vaše päty zostať na zemi.

Rovnako ako v predchádzajúcom cvičení vykonajte hlboký neprerušený drep. Ale tentoraz držte päty dohromady a zdvihnite sa zo zeme.
Rovnako ako predtým urobte nepretržitý hlboký drep, len na jednej nohe. Nohy striedajte.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 18. septembra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.